bugün

sikici bir yazar. fakat fani.
bir yazarmis. umarim lezbiyen veya gaydir.
uskudara gider iken aldida bir yagmur
fuhrerime kolali da gomlek ne guzel yakisir.
saka lan saka banane mk yeni yazardan.
kız görünce önce kur yapar sonra pompiş teklif eder ondan sonra numara ister. bu yazar öyle bi yazar. uzak durun. sakın tuzaklarına düşmeyin.
9,90 liralik baklava tadindaki enfes yazar. yazsin efendim.
#26975539 entry si ile bir ateiste güzel bir ayar vermiştir. helal olsun.
mekan mi degistirdik anlamadim.

orasi iyiydi havadardi burasi kasiyo.

arkadaslar kendisi bana asik. ancak yuz vermiyorum. zira babasi mihr istedi. ben mihr vermem dedim. abileri beni dovdu.
bana molotof kokteyli atana ben ddos atarim.
Beni kiz zannetmis ustune flortum demis,sen cok yanlis gelmissin birader.
Beni erkek zannetmis ustune flortum demis, sen cok yanlis gelmissin bilader.
Çok değişik bir kafa yaşayan yazarımızdır.
evlenmelik hanim kiz aradigi icin aceleci davranan yazar. o yuzden bazen erkeklere de asilabiliyorum kusura bakmayin.
Hatunu sozlukte ararsan daha cok yanlis gelirsin, sanal degil gercek kizlara bak veya ailen bir arastirma yapsin dedigim yazar.
hiii hiii sen mi biliyosun ben biliyorum tabi. salak. ayna ayna. ne dersen iki kati.
hoşt ayol hoşt.
nasaya gece bekcisi secilmis yazar.

nasayi ararsaniz falan dahili numaram 3233 beyler. cok sikici oluyo geceleri arayin da sohbet edek.
tarzini begendigim yazar. degisik bi uslubu var. olaylara degisik bakabiliyo goruyorum.
maalesef kendi nickaltını uplayan ezik tiplerden biri. Net.

Yalamaktan falan bahsetmiş. Dil benim, klavye benim amk. Size ne? Evet.
sıradan bir kedi ulaşamadığı ciğere mundar der vakası olan yazar.
cani ruhlu yazarlar tarafindan saldirya ugrayan yazar. boylesi hakaretler etmek sizin icin ne kadar da kolay. halbuki insan overken ne kadar da naiftiniz.
Ilık yazar. Özelden taciz ediyor, mobil olduğum için de şikayet edemiyorum...
bdv den yaz kanka. ama bacaklar tas gibi. bi kere elliyim mi. ay erkegin kezbani da hic cekilmiyo. killi ayim benim.
noluyok amk?
Arkadaşlar vukuat varsa gelirim ben, führere karşı her türlü konuşlanırım, zaten gıcık oluyorum şuna, hem kibirli hem ukala.

Bir kullanıcı,( tikkat edersen yazar demedim, neden, çünkü diyemedim. )
A aa yine kime yavşıyor pislik. Silik olmayı hak eden yazarlardan.