bugün

bir cure şarkısı.

sözleri ise şöyledir ;

i don't care if monday's blue
tuesday's grey and wednesday too
thursday i don't care about you
it's friday i'm in love
monday you can fall apart
tuesday wednesday break my heart
thursday doesn't even start
it's friday i'm in love
saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...
i don't care if monday's black
tuesday wednesday heart attack
thursday never looking back
it's friday i'm in love
monday you can hold your head
tuesday wednesday stay in bed
or thursday watch the walls instead
it's friday i'm in love
saturday wait
and sunday always comes too late
but friday never hesitate...
dressed up to the eyes
it's a wonderful surprise
to see your shoes and your spirits rise
throwing out your frown
and just smiling at the sound
and as sleek as a shriek
spinning round and round
always take a big bite
it's such a gorgeous sight
to see you in the middle of the night
you can never get enough
enough of this stuff
it's friday
i'm in love
(bkz: the cure) anlamı cuma aşka düştümdür.ve kimsenin bilmediği komik bir versiyonu da vardır.
the cürt - cuma namaza gittim.
the cure'un eglenceli sarkılarından biri
dryden mitchell tarafından 50 first dates filminin film müzigi olarak coverlanmıstır
aslinda friday i'm love olarak planlanmis olan ismi tirsildigi icin basliktaki haline donusturulmus olan sarkidir.the cure un en guzel parcalarindan biridir ayni zamanda
acayip eğlenceli the cure şarkısı.. perşembeye sarf edilen sözler özellikle sevilir tarafımdan..*
grubun herkesçe tanınmalarını sağlayan cure şarkılarından biri..bir diğeri de love song dur zannımca..
Özellikle günlerden "friday" ise, mekandaysan, yanındaki arkadasların gercekten de yanındaysa,kafan da bi dünyaysa,o an için "love " yoksa yanıbaşında , ama olsunsa, duyduğun anda seni "in love" yapacak şarkı, neye mi? Şarkının bizzat kendisine...
insanı zıvanadan çıkartıp, 'friday i'm in loveeeee!!!' diye bağırtıp, dans ettiren, çok sevgili cure şarkısıdır..
dinleyip de beğenmemenin mümkün olmadığı , 70 ler 70 ler kokan , insana güpgüneşli bir günde ,rengarenk çiçeklerle dolu bir bahçede koşup oynama hayalleri kurdurtan , sevdiğimiz insanlara sarılma güdüsünü arttıran musmutlu bir şarkı. aslında içinde hafif buruk bir tat da vardır ama o da ayrı bir lezzet katmıştır şarkıya.. afiyetle dinleyiniz..
(bkz: friday i m in mosque)
bu adamları görmeden duymak ihtiyacını bir kez daha bana tattıran müzik..
cuma günleri sevgiliye önerilmesi kafiymiş bir de öyle diyorlar..
bugün cuma,namazdayım.. cevabıyla ayar verebilme ihtimali olunabilicek şarkı
birde adana pick up barda cumartesi geceleri plastic grubundan dinlenmesi gerekn the cure şarkısıdır.
ofislerin milli marşı ilan ettiğim ve her cuma bangır bangır çalarak milleti coşturan yüz gülümseten, enerji veren, haftanın tüm yorgunluğu ve negatifliğini atmasını sağladığım aşk şarkısı.

ısrarlr dinleyin, dinlettirin.

çünkü *
özellikle cuma günü:

(bkz: güne başlarken dinlenecek en güzel şarkılar)
http://www.youtube.com/watch?v=wa2nLEhUcZ0
güne başlamak için en güzel, en eğlenceli şarkı budur heralde. umursamaz gözler ve gereksiz bir tebessüm ile..
(bkz: eğlenceliymiş gibi görünen şarkılar)
kategorisinde benim için.
nedendir bilinmez.
bilinçaltı fena bi'şey dostum.
eğlenceli sayılan bir şarkıdır.
pazartesi salı diye diye cumaya kadar gider.
Vakti zamaninda gunleri karistiranlara gunleri ogretmis, egitici ve eglenceli sarki.
her perşembe sabahı "thursday doesn't even start." diyerek kalkmama vesile olan dı kuyir şarkısıdır. klibindeki eğlence anlayışından 250 gr. istiyorum orası ayrı.