her babayiğit yapamaz bunu. ha ben iyi yaparım orası ayrı
dile sakso çekilmesi olayı.
karşıdakinin dilinin tadına varılan, normal öpüşmeden daha tutkulu öpme şekli. (bkz: dil altı)
görsel

finish him.
Bar refaeli nin obez bir çocukla para için yaptığı öpüşme biçimi.
görsel
Dünyanın en mükemmel öpüşme şeysi. Evet.
Küçük yuvarlak kutudaki dehşet naneli mind şekerlerinin neden fransız malı olduğunun açıklamasıdır.
Hükümetin yasaklaması gereken öpücük türü. Bu ahlaksızlığa nasıl göz yumuyorlar aklım almıyor!
Uygulanmadan önce doğru anlaşıldığından emin olunması gereken öpüşme tekniği.
Arada şöyle beyanlar duyuyorum "olum kız manyak öpüşüyo böyle dili varya boğazına kadar sokuyor" eğer bu şekilde öpüşen herhangi bir yaratıkla karşılaşırsanız arkanıza bakmadan kaçın. Zira bu tarz öpüşmeyi yanlış anlamış insanlar dilleriyle kusma refleksinizi aktif hale getirebilir. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır, kaçmak yerine doğrusunu öğretebilirsiniz tabi kendiniz doğru bildiğinizden eminseniz.
Kısa tanım: diğerlerine kıyasla daha şehvetli, daha eğlenceli * * hale gelebilecek öpüşme çeşidi.
türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde çok yanlış anlaşılan olay. bademcik ameliyatlı ile french kiss bambaşka şeyler arkadaşlar.

geberin.
bilmeyenle yapıldığında tükürük savaşları gibidir. bilenle yapıldığında bir içim sudur.
baş rollerini meg ryan ve kevin klineınpaylaştığı 1995 yapımı romantik komedi türü film. konusu sıkmayan, izleyebileceğiniz güzel filmlerden biri. ama imdb puanının 6.5/10 olması beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.
Yarim saat kirkbes dakka opusmekmis. Okurken midem bulandi.
''şu dilime kolay ama yüreğime zor bir durum.'' şarkısını akıllara getirir.
en iyi temsilcimiz ibrahim tatlıses idir, düşünün durumun vehametini.
ilk başta heyecan verici gelen eylem. Ama tavsiye etmem zira dil dile değince karşı dilin yumuşak ve ıslak kıvamı mide bulandırıcı oluyor aq. Hayır tükürükten tiksindiğimden değil o yumuşak ve ıslak kıvamı gerçekten mide bulandırıcı.
tükürük ve bakteri transferi.
Bildiğin öpüşmektir. Zaten öpüşmek böyle olur french diye kim sınıflandırmış.
ayrıca lyonun beşiktaşı öpme şeklidir.
(bkz: uludağ sözlük cahil ergenlerin köşebaşı kahvesidir)
eyfel kulesi manzaralıysa bonustur.
çoh hojdır.
Fransa'ya giden bir arkadaşım, gelirken ne istersin diye sordu. fransız öpücüğü dedim. küsüz ve hala öpücüğümü vermedi
görsel