bugün

entry'ler (238)

dünyada elektrik kesilse türkiye de olacaklar

yine de zam gelir.

antik eksisozluk com un kapatılması

diktatör sedet'in uygulamalarından bir yenisi.

üniversitede sevgili bulamayan erkek

ilk sene için içerisinde bulunduğum durum. önümüzdeki yıllar neler gösterecek bakalım*

uludağ sözlük gündem butonu

yeni tasarımı bilmem ama eski temalarda olmayan buton.

adolf hitler i haklı bulan insan

hitler'in türkleri sevmediğini bilmeyen insandır ayrıca.

boxer le yatanlar derneği

hollywood dizilerinde çokca gördüğümüz durum.

saç uzatmak

uzama süreci çok sıkıntılı olan eylem.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

sometimes wish i'd never born at all.

depresyon

son 3 ayımı mahveden ruhsal sıkıntı. bununla ilgili uzun bi entry yazacağım ama şu an depresyondan en azından çoğundan kurtulma aşamasındayım. sonra editlerim.

french kiss

her babayiğit yapamaz bunu. ha ben iyi yaparım orası ayrı

hakan altun müzikte zirvedir

eğer müzikten kasıt arabesk gothic grunge ise katıldığım önerme.

lana del rey

yanık sesli bir ablamız. severek dinliyoruz.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

pearl jam - black.

meryem gayberi

bir garip gazeteci. yandaş olanlardan.

tarık çamdal ın galatasaray a transferi

bosman kuralından habersiz kanatlıların üzerinden galatasaray'a saldırmaya çalıştığı transfer. eskişehirspor basın sözcüsüne göre gs oyuncuya imza attırmıştır. ama eskişehirspor yönetimi bunu "etik" bulmadığı için oyuncuyu kadro dışı bırakmıştır.

the big bang theory

bütün sezonlarında kaliteyi korumuş dizidir. en başarılı ve ne komik karakter ise tabi ki sheldon cooper. zaten emmy ödüllerinden de anlaşılabilir.

erik gerets

takım yenik durumdayken bütün atak oyuncularını almak cesaret değil aptallık göstergesidir. aynı zamanda sistemsizliği gösterir. misal galatasaray selçuk, melo ikilisiyle oynarken ikisinden birini çıkarıp burak'ı ya da umut'u alması takımın daha çok atak yapması anlamına gelmeyecektir ki bunu şampiyonlar ligi'nde yapıyorsa vay halimize. ligde yapıyor ise nasıl o duruma düştüğünü sorgulaması gerekir.

edit: imla

pro evolution soccer 2014

konami'nin fifa'ya benzetelim derken sıçtığı oyundur. tamam pes 2013 gerçekçi değil. ronaldo, agüero vs. defans arkasına inanılmaz sarkıyor, tutulmaları imkansız. bir sene boyunca bundan şikayet ettim ama bari az biraz oynanabilir yapsaydınız şu oyunu. bu haldeyken oynamak imkansız. fifa'ya dönüş başlıyor sanırım.

roberto mancini

üzerine çok gidilen teknik direktör. ünal aysal fatih terim çekişmesinde net bir şekilde başkanı haklı buluyorum. mancini ismi benim kafamda da soru işaretleri uyandırıyor. ama şu an boşta olan teknik direktörlerden yapılabilecek bir tercih. zaten mancini'nin dışında gelebilecek bir marcelo bielsa bir de prandelli var. prandelli zaten italya milli takımını da çalıştırıyor yani zor bir ihtimal gelmesi. beni şaşırtan aykut kocaman, samet aybaba gibi teknik direktörlere sahip kuşların gelip burada bu adama çamur atması. mancini çok önemli başarılara sahip olmakla birlikte henüz avrupa'da rüştünü ispat edememiş bir hoca. bu bizim için avantaj mı yoksa dezavantaj mı zamanla göreceğiz. kendisine inter, man. city gibi takımların güvenmesi ve takımın başına bu adamı getirmeleri nasıl bir teknik direktör ve nasıl bir profesyonel olduğu konusunda fikir edinmelerine yardımcı olabilir bazı arkadaşların. biraz araştırırsanız mancini'nin ne kadar profesyonel ne kadar çalışkan ve ne kadar sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. ayrıca beraberinde çalıştığı teknik ekip de bir o kadar iyi olur mancini'nin. bunları galatasaray kariyerine yansıtırsa başarılı olacağını düşünüyorum.

arena tr

database error veren torrent sitesi.