bugün

11101 entry si olan yazar. oha diyorum. 11111. entry sini anıtsal birşey yapmalı bence.
(#13010673)

yazık la kimin çocuğuysa...
beni kırmayarak 11111. entrysini anıtsal birşey yapmış, onuda getirip nickaltıma kondurmuş yazar. teşekkürü borç biliriz.
(bkz: tolunay kafkas/#13173997) hangi dünyada yaşıyor, merak ettim. bu kadar cahil olunmaz.

geçen sene fenerbahçe'yi antep'teki maçta yenen ve saraçoğlu'ndaki maçta tekme tokat oynayıp, son dakikada mağlup olan takımın hocası kimdi, bi araştırsın bakalım. hatta bi sezon öncesine de baksın.
başkalarının yazarlığı ve yazılarına dil uzatacak kadar hadsiz ama kendisi kayda değer tek kelam edememiş kaçıncı nesil olduğunu bilmediğim yazar.
en sevdiğim yazar.
bu gece biraz alkollü olan yazar. *
(#13469855)
kıbrıslı harika bir grup. kıbrısın en iyi grubudur hatta.
(bkz: #14105987) heyecanlı yazar . heyecandan 2 kez girmiş entryi.
(#14366970) o değilde; 3 temmuz 2012de koyarlar.
kendisine yapmış olduğum psikolojik baskı sonucunda 'büyük' diyerek sevindirdi. o değil de, çok sabırlı bir kardeş la.
(#14546104) akpli yazar.
akp siz yazar...
(#14546455)

bu ülke pensilvanya dan yönetilmiyor mu arkadaşım?

amerika da solcu olarak yaşanması mı zoruna gitti? sorusunun muhattabıdır kendisi.
(#14585151)
kendisini içtenlikle takdir ettiğim yazar.
(#14804238) entry si ile kendisini işte budur a eklediğim yazar. yürüsün be, kim tutar onu yazarı.
yunus emre ile şahane bir ikili oluşturmuş kaliteli rapçi.
sakın ol ki beşiktaşımı alet etme. (#12233269) sen safi vatan hainisin. kızdı isen hemen özelden bana yaz ki ben de...
5. nesil bir yazar.

bir beşiktaşlı olarak edip akbayram' ın (bkz: çocuklar inanın inanın çocuklar) şarkısı, benden ona gitsin.
ölçme değerlendirme dersinde aynı notu alan kişi sayısı anlamında kullanılır.
fenerbahçelilerden yediği ayarların haddi hesabı olmamasına rağmen fenerbahçe ile uğraşmakta ısrar eden yazar.
(#17079381)

enteresan bir entry. entry sinden sanki akpliler ya da menderesçiler abd yalakası değilmiş gibi bir anlam çıkıyor. ilginçtir ki dp başbakanı menderes abd ye yaranmak için kore ye asker göndermiştir, akp başbakanı tayyip de yine abd ye yaranmak için ırak a asker göndermeye kalkışmıştı.
(#17328773) yobazın önde gideni, bayrak sallayanı.
(#17415163) paran yetmez güzel kardeşim. başarılar yazarı.
yazarın biri kalitesiz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar