bugün

ileri derecede şakirtlik eğitimi aldığını düşündüğüm, abuk subuk entryler girerek kendisi gibi düşünmeyenlere ayar verdiğini zanneden akepe yalakası yazar(?)

edit: ayrıca kendisine her laf edene ölmüş diyerek süper espri ve hazırcevaplık yeteneğine sahip olduğunu kanıtlayan yazardır.
(bkz: #11630238) ile şahsımla ilgili doğru teşhiste bulunmuş yazardır. şu memleketin yurtdaşı olarak, yediğim kazıklar dokunuyor.

siz hala kusmuyorsanız, midesizsiniz demektir.
haha ayarların kralı.sevdim.
fethullah yurtlarından yetişme bir şakirt militan daha. ileri derecede yetkili olduğunu düşünmekteyim bu şakirtin. boş adamdır kısacası, maklubecidir. yazıktır.
stephen king'in cep romanında geçen insanları zombiye çeviren olay.
5 nesil çaylak. sırf laf sokacağım diyerek, sözlüğü inci vari bir yere çevrilmesine izin verilmemeli.

bilgi için; #11873919
1/periyot tur. 1/T şeklinde gösterilir.
sözlükte bana en yakın düşünen insan.
gördüğüm tek akıllı adam diyebilirim.
işine geldiği gibi anlayan, frekansımızın bi türlü tutmadığı yazar.
hayat onu hangi evrelerden geçirdi de (#12210983) böyle bir kafa yapısına sahip oldu diye düşündüğüm yazar kişisi. herşeye saygısı var maşallah. ironinin allah'ı olduğunu düşünüyorum.
sandalyeden düşüp, uludağ gazozumu ve bi' kutu nutellamı zayi etmeme neden olan yazardır;
(bkz: en sexy kız ismi/#12271210)
nick altıma 7. entryyi giren dost canlısı yazardır, teşekkürlerimi iletirim buradan.
(#12307173) koymuştur.
meleği olmak istediğim yazardır. seri artı oy veren meleği. o karma nedir lan?
omuz omuza olmak istediğim yazardır. Santrayla omuz omuza.
24 gün uğraşılsa bile zor hazmedilecek türden ayarlar verir, dil bilgisini de öğrenirse tadından yenmez**
verdiği ayarları okumak ayrı bir zevktir efendim. 'neyse ki bana ayar vermiyor, ohh lan yırttık!' *

realist düz adam. hatta belki de çoğu zaman duygusuz. yok yok sadece realist.

ayrıca yaptığı imla hatalarını gammazlamaya kıyamadığımdır.

bu adam şakirtse, şakirtler sevilesi insanlar. *
diğer şakirtler gibi boş konuşmaz, tez ileri sürer, bilgili konuşur, boş adam değildir. fikirlerimiz uyuşmasa da.
zamanında cnn türk'de yayınlanan, reklamlardan sonra tear away introsuyla programa devam ederek drowning pool'u tanımama vesile olan alternatif müzik programı.
candır * *
zeki yazar.
(#12567524)
orjinal ismi Frequency olan 2000 yapım, imdb'nin çok fazla ilgi göstermemesine karşılık oldukça beğendiğim filmdir.
misyonumu sorgulayan, asgari ücrete tabii yazar.
harçlık verelim mi? diye acırlar adama.
hiç bişey kafaya takmaya değmez. senden değerlisi yoktur dostum. Aman skimsonik şeyler düşünme. iyisin iyi. Sağlam yazarlardandır.
Yay burcuymuş.
En iyinin yay burcu olduğunu sonra da kovanın olduğunu düşünüyormuş. Hatasını düzeltmesi dileklerimle.
bıkmadan defalarca kez izlediğim Jim Caviezel,Dennis Quaid'in başrollerini üstlendiği yönetmenliğini Gregory Hoblit'in yaptığı efsane film. şiddetle tavsiye olunur.
(#13010621)

bu yazı çok batmış cicişe... acıdı mı pembiş.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar