bugün

görsel

Milli Mücadele yıllarında Fransızlar, güney bölgelerini işgal etmek istemiş fakat bu bir dilek olarak kalmıştır. Çünkü Karboğazı Baskını ile Türkler, bu dileği kabusa çevirmiştir.
Fransa bayrağını profil fotoğrafı yapmak isteyenlere hediyemiz...(!)

Alıntı.
insanların ikiyüzlülüğüne ve kötülüklerine iyice inandığım bir başka olaydır; Fransa'daki terör saldırılarını yapan örgütün aynı gün içinde Lübnan, Irak ve Suriye' de en az Fransa'dan daha ağır kayıp verdirdiği saldırılardan insanların haberi dahi olmaması veya olup sadece Paris'i ciddiye almaları (ben dahil). Nasıl olsa onlar ölmeye alışık degil mi ? iyi olmaya çalışırken bile yanlıyız, ikiyüzlüyüz, ayırımcıyız, kötüyüz.
içimizde ki Fransızlardır. Yapmayanları terör destekçisi olarak yaftalamayı çok iyi bilirler. Türkiye de terör sebebiyle 100 binden fazla insan öldü fakat ne Fransa'nın neden dünyanın geri kalanının zerre umurunda olmadığı gibi pkk nın silah, para ve erzak kaynağı olmuşlardır. Nitekim patlamanın olduğu günde Fransa Cumhurbaşkanı, Türkiye'nin kırmızı bültenle aradığı pkk lı teröristleri sarayda onur konuğu olarak alenen ağırlamış, fotoğraflar çekilmiş, utanmadan da basına servis edilmiştir. Tatlı su hümanistliğinin verdiği beyin sulanmasıyla yapılan bu reklam kokan hareketleri en azından bizlere karşı ifşa olmalarına sebep olmuştur.
o insanlar suriye için mısır için filistin için neredeydiler? pray for paris diye interneti yıktınız, esedi öldürdükleri insan değil miydi?
soyu bozuk muhaliflerin geninde vardır. ülkemizde patlama olursa hükümete saldırırlar. fransa da olursa birleşirler. arttırıyorum ve suratınıza tükürüyorum. tüüüüü...
ben fransızım demek istediğim konudur.