bugün

Birbirine saydırıp duran klavye üzerinden kavga eden iki genç yazarın karşılaştırması. Kazanan Hakan pastanesi olacak gibi. Evet.
mel mel alir.
yalan dolan iftira atmakta üstüne olmayan yandaşlarına özel muamele yapan melin alacağı kıstastır.
bir tanesi artık klavye üzerinde kalamayacak bir kavgaya girişmiştir. geçen sefer ısrarla çağırdı defalarca meydan okudu ciddiye almadım. sonunda baktım ciddi gibi kalktım gittim ama gelen giden olmadı. üstüne 10 gün sözlüğe girmedi eleman.. bu sefer bakalım ne olacak.

çocuğa 1500 defa benimle uğraşma ne dışarıda gücün yeter ne burada çapın yeter dedim dinlemedi. gelsin kafama mı sıkıyor ne yapıyorsa yapsın artık. kafana sıkacağım yazmış bakalım artık kısmet.
Mel Mel bakan gibson için hakarettir bu zevatla kıyaslama. Frank lucas sikertilmiştir herkes korkağın teki olduğunu görmüştür.
Frank tek hamlede öteki tarafta uçurur net.
--spoiler--

frank tek hamlede öteki tarafta uçurur net

--spoiler--

yancısı sen de gel bir iki kurşunda sen sıkarsın. çok zıplıyorsun yarın 12 de karagümrük stadı dedi frank baban mutlaka gel.
mel mel daha karakterlidir belki ama iyi bir yazar değildir bence. adamlık taslamasından ve uzun uzun boş entryler yazmasından gına geldi artık.

frank'tan bahsetmiyorum bile, frank'ın tek iyi yanı bazı yazarların gerçek yüzünü görmesi.
lan harbiden bu melin ar damarı çatlamış 10 sefer gel dedim saat ver dedim lafı uzatıyor uzatıyor sonuç cambazlık. eskiden yetkili hesaplar geride durur izler ortama girmez olayları izlerdi giriç modus kerler falan bi yazarla polemik yaptığını gören oldu mu yok bu sırpat arsız biri ana babasına acıyorum çift kat eldivenle bile sevilmez.
Frank lucas’tan olsa olsa şakirtlerin giydiği kahverengi kokulu çorap olur.
--spoiler--

lan harbiden bu melin ar damarı çatlamış 10 sefer gel dedim saat ver dedim lafı uzatıyor uzatıyor sonuç cambazlık.

--spoiler--

tamam yarın saat 12 de karagümrük stadının önüne gelin dedin geliyoruz işte daha ne uzatıyorsun ?
partiyi kacirmayalim.

arkadaslar bulusunca canli yayin falan acin benim mesai bitmedi. siz baslayin ben gelirim.
haa sen tek geleceksin gelyoruz değil hanginiz gelecekseniz karar verin sıtlanlar. maçan yiyorsa tek geleceksin.
lan zaten kendi mahalleme çağırıyorsun beni kamil kimi getireyim yanımda. cumshot da benden bağımsız geliyormuş işte onu da çağırmışsın. tek tek atar yap ne tuhaf tipsin amk.
görsel
Bu ya bunların ki
Tartışmalar her zaman sözlükte kalmalıdır.

Lise talebeleri gibi "çıkışa gel olm çıkışa" tarzı şeyler mel mel arkadaşımıza yakışmıyor.

Lucas denilen adama değmez dostum. Sözlükte zaten fazlasıyla ağzının payını veriyorsun.
--spoiler--

lise talebeleri gibi "çıkışa gel olm çıkışa" tarzı şeyler mel mel arkadaşımıza yakışmıyor.

--spoiler--

sevgili dostum benim böyle bir talebim olmadı. olayı başlatan arkadaş sonra kıvıran gene bu arkadaş. benim böyle tiplerle ne işim olabilir ? durup durup gelip laf atıyor. bir iki üç.. susuyorsun ama durmuyor arkasına da almış yalakalık yaptığı moderatörleri çamur atıp duruyor. yetinmiyor erkeksen gelirsin ile başlıyor ciddiye almıyorsun ısrar ediyor. sonra kıvırmaya başlıyor. kafana sıkarım ne demek ? neyin kafasına sıkıyorsun arkadaş bu nasıl bir pervasızlıktır bu nasıl bir cahil cesaretidir. bunu diyen tipe ne diyeceksin tamam abi sıkarsın mı ? yarın gelebilirse eğilip elimi öper en fazla yapabileceği bu. bunları alttan alırsan herkesin başına bela olurlar yılanın başını ufak iken ezeceksin ki başkalarına tıslayamasın.
sahtekarlıkta meli alacağı versustur. kısa yazalım bu zevat durmadan daet ettim kaçtılar gelmediler deyip duruyor bende şurada şu satte ol zamanı sen belirle diyorum yazmıyor laf salatası yapıyor yarın geliyoruz diyor tpluca yani tek gelemiyor fatihin çakma gülü.
Zaten belirttiğin gibi adam cahil. Söyleyecek sözü biten küfüre ve şiddete başvurur kendince.

Bunun gibilerle .aşak geçeceksin bol bol.

Boşver karagümrüğe beraber gider fb maçını izleriz.
Mmbg iyi güldürdün akşam akşam. Çok yaşa.