bugün

futbol programlarına yeni bir yüz kazandıran bir bayanın sunduğu magazin programına dönmüş program, osmantan erkır da var.
pek tutmucak bi format gibi gel gelelimde öyle olur.magazinvari hanımlarıda ekrana çekelim bak güzel kızlarda var burdanda reyting kaparız tarzı bi program ama olmaz yemezler bunu biz alışmışız işin ustası*adamların hep bir ağızdan konuşup hiç bi sonuca varamadıkları programlara.
fox'ta maç izlenilemeyeceğini anladıktan sonra * * futbol programının da izlenilemeyeceğini bizlere gösteren futbol programıdır. tuğba ünsal var lan! daha ne olsun.
magazin programı gibi futbol programıdır. her maç özetinden, vtrden felan sonra seyircilerin alkışlamasının yardırdığı programdır. hani golü felan da alkışlamıyorlar. tazemeta nın otobüste sen bana iyi orta aç ben üç atarım demesini alkışlıyorlar. hey allahım.
16.08.09 tarihinde tuba ünsan ıl konuk olduğu bence saçma ve sırf reyting çekmek için yapılmış saçma bir formattır.
arka taraftaki seyircilerin orda ne yaptıkları merak edilen futbol programıdır. yerli yersiz herşeyi alkışlıyorlar.* erkek seyircilerin yanı sıra güzel manken gibi bayanlarında bulunduğu spor programı ilk bakışta sanki izdivaç programı havası vermektedir...
"ersun yanal'ın olduğu programdan hiç hayır gelir mi?" diyerek haftalardır ön yargı ile yaklaştığım ve 10 dakika izlememle haklı olduğumu teyit ettiğim program. kolpa. "bizim kanalda da bir spor programı olsun." diye yapılmış.
sayesinde oktay derelioğlu'nun antrenor olacagını, bulent korkmaz'ın azerbaycanın vasat takımlarından bir tanesiyle anlastıgını öğrendiğimiz program. sunucu hanım kız artık ne kadar anlıyor orası mechul ama anladıgı kadarıyla kendi yorumlarıyla konuklarına sorular sormaya calısıyor , eski hakem cem papila pozisyonları yorumluyor, rasim öztekin espri yapmaya calısıyordu. tum bunlar olurken fox tv spor müdürü ve manken arı maya da kenarda viskilerini yudumluyorlardı.

o değil de bir muhabbete denk geldim. bu ne lan diyip televizyonu kapatıp uyudum.
o muhabbet ;

sunucu + eva, sen hangi takımı tutuyorsun, anlatır mısın hikayesini? içerde kuliste bana anlattı da cok ilginç gerçekten.
eva - benim saclaari sariii, gozlar mavii eheheeh. fenerbayçe...
sunucu + eheheh çok güzel gerçekten.