bugün

futbol içerikli entryleri takip edilesi yazar.
(#540752 )beni deşifre etmiş yazardır.
hoş sohbetli, gece gece beni gülme krizine sokmuş yazardır.
(bkz: sevdik biz onu)
yine muhteşem bir entry'sini okuduktan sonra kafamda oluşan soru işaretlerini ustalıkla yanıtlamış, üstelik beni kendi lafımla nakavt etmiş, takdir edilesi yazardır kendileri!

(#583371) no'lu entry'si ile beni onurlandırmış, şapka çıkarttırmak ne haddime dedirtmiştir!
robbie fowler ı sevdigi entrylerinden anlaşılan ve derin futbol bilgisine sahip galiba denilebilecek yazar.*
(bkz: robbie fowler)
üçüncü nesil olan yazar ve bana da hoşgeldin diyen yazar. hoşbulduk efenim siz de hoşgeldiniz.
bu akşam yılın gafını yapan ve 1 kasim 2006 anderlecht milan macinin gollerini kaka'nın attığı halde kakha kaladze'nin attığını yazan saygıdeğer yazar.*
sözlüğün kaliteli yazarlarından biri, kendi başlığı altına entry girmesi asla garipsenecek bir durum değildir. beğenerek okuyoruz. aynen devam.
1000 entry'yi devirerek binler kulübüne girmiş yazardır. * * * *
hoşsohbet, futbol konusunda oldukça iyi tespit yapan ve bilgili bir yazar... muhabbet etmekten zevk aldığım bir yazar ayrıca...
futbol konusunda aşmış sözlük yazarı.
futbolcuların adlarını unutup soyadlarıyla gündeme gelmesini sağlayan yazardır. (bkz: severek izliyoruz)
şu an itibariyle o.lyon takımında forma giyen oyuncular hakkında entry'ler giren liverpool altyapısından yetişen bir sözlük yazarı. (bkz: you will never walk alone)
1. yılın kutlu olsun yazarı.
sözlüğün ultraslanlarından.
kendisi gibi güzel yazarlardan öğrenip, feyzalarak geçireceğimiz nice yıllara...
pazar akşamı olması sebebiyle yarın sabah kargalar ihtiyaçlarını gidermeden kalkacağından; kendi başlığının altından nesil mesil ayırmadan bütün sözlük yazarlarının, okurlarının, sevenlerinin yıldönümünü kutlayan yazar. *
kaliteli futbol entryleri ile sözlüğü zenginleştiren, seviyeli ve zevkli sohbeti ile sevdiğim kişiler arasına giren yazar dostum. hep burda olması dileğiyle birinci yılı kutlu olsun.
sadece nicki bile kendisine sempati duymaya yeter.

(bkz: fowler is god)
türkiye´yi avrupa´da sanan yazar.

(#846606)
bir zamanlar liverpool'da owen la beraber fırtına gibi eserlerdi.
Artık yazmayan yazar, kendisine mutlu bir ömür dilerim.
son entrysini 27 haziran 2012 tarihinde 27 haziran 2012 portekiz ispanya maçı başlığı altına giren, toplamda 400 başlık ve 2907 entry sahibi üçüncü nesil yazar.