bugün

Fotoğraf çektirmek için çıktığı urfa kalesinde dengesiz hareketler yapıp dengesini kaybeden adamın feci şekilde can vermesi olayıdır. Yapmayın böyle şeyler, ne gerek var.

https://twitter.com/enson...s/949566925037858816?s=09
vadesi dolanın müsebbibi tamamen bahanedir. Allah rahmet eylesin ne diyelim.
Havada çekileceğim derken yer çekimine meydan okuyacağını nereden bilebilirdik. Bak ya işte.
yarmıştır.
ses olmasa ağlardım ama o nasıl ses asdşkhlasd.

vauvvv. pikaçu gibi atladı amk .d
ulan.

şey.

diyecek kelime bırakmamış adamdır.

dayı neden ya. allah aşkına neden?
allah kimsenin başına vermesin. yazık olmuş. bir film vardı son istasyon mu ne o geldi aklıma, yani hemen yanı uçurum olan bir yerde insan neden böyle atraksiyonlar da bulunur ki? ama ecel gelmiş işte. allah rahmet eylesin, ne desek boş.
şu selti manyaklığı bir bitse

kimi çıkar motora manyak manyak hareketler yapar

kimi kocişkoyla pompiş keyfi

kimi de kaleden atlar

biktık la bu selfi işlerinden

teknolojinin boku çıktı.
bacak kaslarının ve tendonların önemini bir kez daha bize hatırlatan manzara.
Hem üzüldüm hem de istemeden gülümsedim, allah sabır versin ailesine ölümün bile rezil olmayanını versin allah ne diyelim.
Farklı bir açı
https://m.youtube.com/wat...uS4c&feature=youtu.be
ağladım, ne kadar üzüldüğümü kelimelerle anlatamıyorum gerçekten tanımasam bile...

allah ailesine ve sevenlerine sabır versin..

çok içime dokundu...

mekanı cennet olsun.
vakit saat dolmus. gerisi bahane.

Allah rahmet etsin.
uçurumun dibinde, üstelik eğimli zemine doğru 1,5 metre atlamayı planlarken, yuvarlanmak suretiyle 30 metre atlamak zorunda kalmış zeka fakiri adamdır.

çocuklarına yazık.
izlerken içiniz acırken aynı anda da size oraya buraya gidip resim çekip duran arkadaşlarınızı, akrabalarınızı, sevgilinizi hatırlatır. Artık bu olayı bahane edebilirsiniz.

(bkz: bahane)
vallahi bana hiç gülünecek değil aksine tedirgin edecek, çok huzursuz edecek bir olay olarak geldi.. ki adam merhum olmuş..

şimdi doğal seleksiyon yazan var kader yazan var, var da var..

ki hiçbirisi burada yok bence..

insanlar bazı zamanlar, bazı yerlerde aptalca hareketler yapabilir, bu hareketlerde vucudunun sınırlarını bilmeden kalkışabilir. bu bir anlık gaflete düşmektir. ki belki bu olayla dalga geçenler şöyle hayatlarına baktıklarında sanıyorum her zaman her yerde doğru(!) karar verdiklerini görüyorlar..

ha yaptığımız ufak salaklıklar genelde ölümümüze sebep olmadığı için güler geçeriz.. ertesi gün hatırlamayız bile. ama yaptığımız gerçeğini değiştirmez..
bu talihsiz adamın ki sadece ölümle sonuçlanmış.. milyonda bir ihtimal....

merhum maalesef kilolu.. ve bu kilosu o yükseklikten düştüğünde ağırlık merkezini, kendi kaba gücünün üstüne çıkarak, eğimli bölgede yerçekiminin de gücüyle üstesinden geliyor..

ilk yuvarlanmaya kadar aklında hala kolayca toparlanmak olduğu ve bunu refleks olarak yapmaya çalıştığı belli..

yani bazı salakların dediği gibi aşağıda takla atmaya çalışma durumu yok, aksine hani tökezleyince düşmemek için bikaç adım üst üste atarız ya o var..

keşke iki ayak üzerine değilde, atlarken dengesini kaybedip yüzüstü falan düşşeydi, en kötü burun kırığı ile kurtulabilirdi..

sadece tüylerim diken diken oldu ve bu siktiğim interneti sayesinde herşeyi izler olduk...
Üzüldüğüm için daha fazla haberi izleyemememe sebep olan adam.

Allah rahmet eylesin, ailesine sabırlar versin.
(bkz: Poz verirken uçurumdan düşüp ölen adam)

Aramaya da inanmıyorsunuz artık amk. Evet.
ilk izlerken güldüğüm sonra adamın aşşağıya düştüğünü görünce içimin sızladığı video AllAH rahmet eylesin.
http://www.hurriyet.com.t...u-kez-kizi-dustu-40762752

napıyorsunuz kardeşim siz ailecek, şok oldum yeminle.

edit: kızı da aynı yerden düşmüş, eksilemeden haberi okuyun canımcıklarım.
Kaleyi al desek belki şehit düşmeyecek adam.
Kızının da aynı yerden düşüp ağır yaralandığı haberlere konu olmuş. ölümün şakası olmaz ama bu ailede genetik herhalde...
Bunlar katiyen eğitilmezdir.
görsel
varlığı evrim teorisini yalanlayan bir soydan gelmektedir.

yahu hadi yaşına başına bakmadan garip bir işe kalktın, iki adım ötesi uçurum, düşünemedin, düştün, öldün anladık. allah rahmet eylesin... herkesin başına gelmez ama olmayacak iş de değil.

fakat kızının aynı yere gidip düşmesine ne demeli?

doğal seçilim diye bir şey olsa bu adamın atalarının şunca milyon yıl soyunu sürdürmesi nasıl mümkün olurdu ki?
Ya amk malları ve sigirlari. Yok evrim yok doğal secilim. Her boku cok biliyoesunuz. Kız babasının öldüğü yeri görmek istemiş. Bu kızın dusmesindeki suç yanindakilerin önlem almaması gibi duruyor. Muhtemelen kız fenalasip baygınlık geçirdiği için boşluğa düştü.