bugün

http://alkislarlayasiyoru...m-derken-ucurumdan-dusmek

Şanlıurfa’da yaşanan olay sonucu hayatını kaybetmiş kişidir. Gerçekten çok tahlissiz. Evet.
ölmek için resmen çabalamış kişidir.
allah rahmet eylesin. rabbim günah yazmasın vefat edenin arkasından konuşulmaz lakin bildiğin ahmaklık bu. bu haberi izlediğim akşamın hemen gündüz saatlerinde bir entry yazmıştım buraya "bu selfie merakı yüzünden yükseklerden düşüp ölenler veya araba kamyon falan çarpıp ölenlerin istatistiğini yayınlasalar keşke" şeklinde. akşamına bu haberi görünce tuhaf olmuştum.

birkaç ay evvel vardı gene gece saatinde otobanda arabalarını sağa çekip yola yatarak selfie çekmeye çalışanları kamyon ezmişti. takdiri ilahi diyeceğim ama ne bileyim..
Afedersiniz de düpedüz salaklıktır. Sikim sikim fotoğraflar için hayatını riske atanlar var aq nasıl bir kafa bu?
Ölene allah rahmet eylesin,kalana allah sabır versin. Umarım insanları cep telefonu ve sosyal medya üzerinden kendini yayınlama çılgınlığı üzerine düşünmeye sevk eder.

(bkz: etmedi)
olum çok komik lan.
nedeni için (bkz: sike sürecek akıl yoksunluğu) teşhisini koyuyorum.
ekşi başlık: poz vereyim derken uçurumdan düşen adam. 06.01.2018 00:02 gosalyn.
uludağ başlık: poz verirken uçurumdan düşüp ölen adam. 06.01.2018 10:26 oytunkaran.

taklitlerden ve olur olmaz yerlerde poz vermekten sakınınız.

not: üzüldüm. yazara yakışmamış.
Üzücü bir hadise.

Arkadaşlar olaya Araklamış diyen tipler var. Mal deyince kızıyorsunuz sonra. Olay ulusal basına yayılmış ekşide başlık açılmış haber bu haber. Ekşide açılan haber başlığı burada açılamıyor mu? Sanki hikaye yazdı alıp onu koyduk. Olay zaten atvde yayınlanmış izleseneye konmuş ekşide de başlık olmuş. Burada açılamıyor mu? Sığır sığır yorum yapmayın. Evet.
çok üzücü bir ölüm.

tedbirsizlik sonucu bir can gitti. kösele bir ayakkabı ile orada kaymama gibi bir durum olamaz. ilk düştüğünde, ayağa kalkmaya çalışmasaydı şimdi aramızdaydı.

video çeken kişi belli ki merhumun arkadaşı. belki ilk düşmede yardıma gitse yine adamı kurtarabilirdi.

ihmal ve ihtimaller sıraladık, şöyle yapsa böyle yapsa ölmezdi dedik ama adamın vadesi dolmuş, kaderine kendi ayağıyla gitmiş.

allah rahmet eylesin.
sosyal medya bir can daha almış oldu. üzücü. adam 8 tane çocuk yapmış doğal seleksiyon diyen var.
Foşist tc bizi ucurumdan atıyi.
Atlamadan sonra duramaması şaşırtıcı. Evet.
8 çocuğunu babasız bırakan adamdır. hakikaten gördüğüm en saçma ölümlerden birisi.
Ne kadar saçma sapan aptalca yorumlar var yahu. Adamın eceli gelmiş ölmüş işte. işin ilginç yanı poz vermeye çalışırken ölmüş olması. Misal -----> http://galeri.mynet.com/h...-en-garip-olumler-39327/7

Yorumlarda küfür eden mi dersin, salak, aptal gibi kelimeleri kullanan mi dersin, yok başlık ekşide açılmış burada da açılmış gibi saçma yorumlar mi dersin.... Evet hepiniz zaten kuş tüyü yatağınızda, etrafınızda hizmetçiler ve ölmeden önce yerine son kez getireceğiniz şeyler için yeterli zamanınız olacak zaten. Kaderin neyi nasıl tekabül edeceğini bilmeden talihsizlik sonucu vefat eden adam arkasından atıp tutanlar asıl en büyük salak sizsiniz.
biraz salaklık gibi gelen olaydir. Değer mi be bi fotoğraf için??Yazık olmuş...