bugün

Türkiyenin ilk forum sitelerinden bir tanesi.
Uzun soluklu yayın hayatına bir süre önce ara vermişti.
Şu an tekrar yayında.
Sanırım el değiştirmiş.
Patron değişmiş.
Eski üye kalitesine ve çokluğuna ulaşması çok zor olacak.
evimize internetin gelmesiyle beraber kendimi içinde bulduğum, eski bir demirbaşı olduğum, türkiye'nin en güzel forumlarından birisi "idi". eskiden çok kaliteli üyeleri vardı, ortamı çok sıcaktı. sosyal ağların gelişmesiyle, bu tür forumların popülaritesinin son düzlüğe girmesiyle, forum türkiye'yi forum türkiye yapan insanların çeşitli nedenlerle ortamdan kopmasıyla ve hatırladığım kadarıyla açıklama yapılmadan sitenin birden bire kapatılmasıyla forum türkiye bitmiştir. şimdi görüyorum ki eski patron, alan adını eski bir üyeye satmış. bu eski üyemiz de birkaç eski üye ile forumu tekrar canlandırmaya çalışıyor ama nafile. eski forum türkiye asla olmayacak. eskisi gibi olmayı bırak, hayatta kalabilirse ne âlâ. eğer bu yazıyı okuyorsa sitenin yeni sahipleri, bence bırakın abi. vallaha bak, bırakalım bu alan adı eski güzellikleriyle anılsın.

extreme, estel, mercur, kutay abi*, anakin, captainzap, lonely, rua, calipso, thelastlad*, mehmet*, jason, darkfear, sisqo, lesane, parli, lucan, kecheli, vieri, jatco bennardo, eternal, gizliben, hannibal, black-rider, falernum, chocolat, tofy, tuvanna ve nice aklıma gelmeyen eski forum türkiye ahalisine selam olsun. imza: emrerok_rc. *
yanlış hatırlamıyorsam 2004 yılında google sayesinde denk geldiğim bir platformdu. ilk kullanıcı adım roger1989'du bazı gereksiz mesajlarımdan dolayı atılmıştım. fakat yeniden üye oldum çünkü o siteye bağlanmıştım. benim için farklı bir yerdi. kavgalar, münakaşalar ve skandal olaylarla karşıla biliyorduk bu da forumun tuzu biberiydi. ankara toplantılarından bulundum yeni insanlarla tanımıştım ve benim için önemli anlardan biriydi. site kapanınca çok üzülmüştüm. sanki evimden olmuşum gibi hissetmiştim.

imza: jatco bennardo(kayra)
yıllar önce sahibi extreme'in birdenbire üyelerden cüneytkuru'ya satması sonucunda atılmış olduğum zamanının en kalabalık forum sitesi. yeni sahibi özel mesajlarımızı ifşa etmişti de kavga çıkmıştı, topluca ayrılmıştık.
buradan atletli cüneyt'e teessüflerimi iletiyorum.
yukarıda yazan arkadaşlarıma da selamlar. *
yıl 2022 oldu anılarım depreşti. forum ise dağılalı 22 sene olmuş .geçmişi özledim.