bugün

Eğer sabredilirse çok zevkli olur. Finansınız yerindeyse uzun vadede kendi adınıza stad yaptırıyorlar. Gerçek hayatta olmayan oyuncular keşfetmek ve takım kurmakta hayli eğlenceli. uzun yıllardır fm oynayan biri olarak ingiltere alt liglerinden ( 5. 6.lig) takım alıp premier lige taşımak kadar eğlenceli heyecanlı bir kariyer olamaz.
(bkz: #29906241)
6 yildir fenerbahcedeyim ve ayrica turk milli takimini yonetiyorum ne var ne yok aldim hilesiz hurdasiz cikardigim wonderkidler cabasi inanilmaz keyif veren hadise.
15 seneye kadar sarar ama sonrasında çıkan saçma sapan oyuncular yüzünden oynamak istemezsiniz. Yani bende öyle oluyor.

Yıl 2030 a geliyor göztepe altyapısından cikan matthias zimmer diye bile eleman Milan a 32 milyon euro ya transfer oluyor. Real madrid ile maç yapıyorum anıl yılmazer diye bile elemandan gol yiyorum kim lan bu diye bakıyorum ve place of birth te mardin yazıyor. Adam 2011 de mardinde doğmuş. 2028 den beri real madrid te ve öncesi yok. 2 yıldır a takımda , fiyatı 25 milyon euro. Ulan sıkılır da bu kadar mi sıkılır diyerek ister istemez birakiyorsunuz oyunu.

Dahası da var tabi. Şampiyonlar liginde getafe , fulham , Hannover gibi takımlarla yarı finalde oynamak , 2028 avrupa şampiyonası finalinin norvec-bulgaristan olması gibi gibi.