bugün

ilginç nickli yazar arkadaşımız. hoşgeldin.
(bkz: sözlüğe girerken zorlanıyorum)
Çok mu aradın bu nicki denilesi yazar. Yine de hoşgelmiş.
isminin ilginçliği ile nick altını dolduracak yazar, yazacakları ise merak konusu.
Nikinde iki tane mantikli oldugu dusunulen sey olan yazar. Bi tanesi sgk, digeri 1925.
hesap kırmalarına karşı güvenli yazar. halen beni hatırla düğmesini çökertmiş arkadaşımızdır. sa diyorum kendisine
Sözlüğün en güzel nickidir.
insan vücudunun nadide parçalarından bir olan göt ile klavyeye oturulduğu zaman ortaya çıkan harf ve sayılar bütünü.
yazar nicki olduğunu yeni mğrenmiş olduğumuz yazar nickidir. ''ellerini kullansana amk!'' dedirtebilir.
'niki böyleyse şifresi nasıl acaba?' diye düşünmeye sebep olan yazar. hoş gelmiş.
hoş gelmiş yeni yazar. inşallah akp li olur.
trollÜN dibi.
1925 doğumlu yazar nicki. Yazsın ömrü yettiğince.
nickini bir kedi yardımıyla almıştır görsel
bilmezsiniz tabi. kullanıcı adı bir matematik teoremi olan lantikor teoremi ile yazilmiş yazar. şifresini tahmin etmek zor değildir.
Ulan bu benim gulme seklim. Ayrica bi yazar kardesimizmis hosgelmis sozlugumuze.
sümer kolçak olduğundan şüphelendiğim yazar.
Klavyeye oturmuş şekilde nick almış ve muhtemelen silme tuşu çalışmayan yazar.
Farkettiğim kadarıyla istediğini başarmış yazar, tebrik ediyorum kendisini.* Ben de oyuna ortak olmuş oluyorum böylelikle. işte bizden afedersiniz de bi' b.k olmayacağının en taze kanıtlarından, yine yeni yeniden.
Nikindeki 14 ve 53 un pespese gelmesi ilginc. Sanirim 30 martta binali yildirim'a oy verdi.
nick yerine yanlışlıkla şifresini yazan yazardır.
tüm forumun nickini çözmek için uğraşacağı bir efsane tohumu olan yazar. bakalım yeşillenecek mi buralar?
Gozum isyan etti bu nasil nick...
cok anlamlı bir nicke sahip yazar..

çözdüm olum şifresini... gözlerim doldu aq.. anlayamazsınız.
Bu nick için rüyaya falan mı yatmış ? Aile mirası mı ? Başarılarının devamını dilerim..