bugün

bana ie kullandırtıyor namussuz.
Mood butonuyla çok sevap kazanmış müzik sitesi.
Daha beta sürüm ama olsun.
onarıma girmiş müzik dinleme sitesi. bu sırada istanbul by veysel gençten gösterilmektedir. 15 dakika sürecek diyor, bakalım ne olacak.

bu arada oynatılan klibin izlenilmesi ısrarla tavsiye edilir.
bilgisayarda üçüncü sırada açtığım web sitesi.
1. (bkz: facebook)
2. (bkz: ulusözlük)
3. (bkz: fizy)
4. ...
bu aralar çok kullandığım, olmazsa olmaz sitelerden biri benim için
lime wire'ın bulamadığı nice şarkıyı bulmamı ve dinlememi sağlayan site.
çalarken dinlet hizmeti de vermektedir.*
görsel
iyi ki var.
bedava müzik dinleten sitedir.
an itibariyle 503 service unavailable

no server is available to handle this request. hatası veren online müzik dinleme sitesi.
Gereksiz bir sitedir.

Kotası olmayan arkadaşlar için en azından. Açar youtube' u ister lyric' li ister official videolu dinler şarkısını. Ha kotalı arkadaşlar için iyi, hoş bir çevrimiçi müzik kutusudur. Şükeladır ya bakmayın siz bana. *

Edit : kotalı züğürt, eksile baba... Benim param senin çeneni yorar. bas eksiye, hurraa !
kendinize özel playlist oluşturunca, internet olan her yerde sevdiğiniz şarkıları dinlemenize yarayan güzel sitedir.
grooveshark altyapısını kullanmasına rağmen gs gibi kasmaması kendisini bir adım öne çıkarır. last.fm skrop özelliği ise önemli bir artısıdır. bikaç geliştirmeyle daha da kullanışlı bir hal alacaktır muhtemelen.

neyse ben yemekteyim.
içerik olarak olmasa da görüntü açısından groovesharka tercih ettiğim müzik sitesi. grooveshark insanın gözlerini yoruyor fizy daha sade.
mood'una hasta olduğum! canın mı sıkkın aç melankolik'i dibine vur.

nostaljik de dadından yinmiyor. ama tarzlara giriş yapmaması biraz sıkıntı keşke rock-arabesk-tsm falan tarz işine girseler ya!
öğleden beri bir türlü ulaşılamayan eğlencelik site. umarım bunu da yasaklamamışlardır diye umut ediyorum.
öğleden beri ulaşılamamaktadır. nooluyo yahu? tam alışmıştık?
kendisine ulaşılamayınca insanda bir hüzün bırakan müzik kutusu.
an itibariyle erişime açılmıştır ve bizleri mutlu etmiştir *
(bkz: grooveshark)
(bkz: soundcloud)
dünden beri yaşadığımız erişim sıkıntısını hele şükür çözmüş site.

ulan ne kadar zormuş fizy'siz hayat!
üye olduğunuz zaman playlist yapabildiğiniz site. ama yine de grooveshark öper.
fizy'de her aradığın şarkıyı bulabiliyorsun ama kavun da albümü olduğu gibi dinleyebilirsin.istersen kendi listeni oluştur.
mood aparatı çok şukeladır. lakin klibi de gösteriyor arka planda bilgisayar yavaşlıyor. yok mudur klibi kapatmanın yöntemi?
bu aralar birşeyler oldu bu tosuncuğa; şarkıları bitmeden kesiyor. sorunu nedir anlayamadım.