bugün

An itibarıyla 22 senelik olan eski bir atari oyunu olan final fightde ring denen ikinci bölümü haggar karakterini seçmeden guy karakteri ile zor ama heyacanlı yöntemi seçerek oynama durumudur. Zamanında bu oyunu arcadeler de oynayanlar bunun ne demek olduğunu iyi anlar tek jeton atılır o içi gıdıklayan dirink sesinden sonra o devasal monitörde push start yazısı gelir, guy la oyuna başlanır. ilk bölüm kolaydır geçersiniz ama ikinci bölümün kötüsü yani ringin sodomu, adamı deli eder sinir olursunuz. Eğer oyunun uzmanları tarafından bilinen uyutma tekniğini bilmiyorsanız sodom sizi iki kılıç darbesiyle gebertiverir iki hakkınızda daha bir kere vuramadan biter. Haggarı seçerken ringi 2 hakla geçtiğim çok defa oldu ama guy u seçince belki 150 defa denedim başaramadım. Ancak sonunda kendimi aştım ve ardı ardına iki hakla geçtim aldım o sodom un kellesini Ben uzun zamandan beri bu oyunu oynamamıştım eski cd lerimi karıştırırken rastladım. Ve pc ye atıverdim. Haliyle bilgisayarda oynuyorum artık o eski konsolları bulmak zor, hem kol da yok klavyede tuşlara heyecanlı pata küte basamıyorsun biraz zor bu oyunda ama gene de hoş bir oyun oynarım arada sırda.
elde edilmesi zor bir başarı.

şu da kullanılabilir:

(bkz: final fight ta sodom u dizle dövmek)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar