bugün

gereksiz bir eylemdir. kamplarında kimlerin eğitildiğini bilmemektir. zaten ölmek isteyenler de cemaatçi kürtlerdir, yani onlar için sorun değildir.

mod notu: hoşuna gider inşallah.
kimilerine göre mallık kimilerine göre şehitlik makamına erişmektir. yalnız devletler arası ilşkilerde mantıksal düşünmek gerek duygusal değil.
doğu türkistan'ı ya da güney azerbeycan'ı görmeyen zihniyet'in yapacağı iştir.
aptallıktır. ben hiç bir başka ülke için ölmem, ölmek isteyen varsı binsin gemiye defolsun gitsin.
ölmek isteyen şakirtleri görünce yine tarih konusunda bir über-cehalet görünüyor. onlar filistin devletinin nasıl kurulduğunu da bilmiyor. sözde osmanlı aşıkları sizi.
filistin geçmişte bm'nin barış için verdiği önerisini reddetmiş ve israil'e karşı savaş başlatan taraf olmuştur diğer arap devletleriyle. e tabi aq arab aklı 3-5 ülke israil'e boyun eğmiş ve sonra orada israil bazı toprakları alarak antlaşmalar sonucu zaten körelmemiş güçlü beyinleriyle gelişerek şimdi herkesin ebesini köşeye sıkıştırıyor.

ama filistin felan önceden saldırgan olanlar şuanda mağduru oynuyor çünkü kör beyinleri ne gelişmelerine izin veriyor nede başka bir şey. ha israil çok mu insani? kesinlikle hayır ama geçmişte israillilere yapılanları israil onlara yapıyor...

görende filistin'i sudan çıkmış bal kaşık* zannediyor, bu bizim meselemizdir diyor. he öyle he...
aptallıktır. niyazi olmaktır.

osmanlıyı, dinini seven insanlar, * ufacık tarih bilgisi ve mantığı varsa, filistin yolunda * niyazi olmaya gitmez. zira bu insan birinci dünya savaşında filistin cephesindeki "onlar din kardeşimiz, oralar da bizim vatanımızdır" diyerek oraya giden on bin osmanlı askerinin uğradığı arap ihanetini ve binlerce askerin "din kardeşleri" tarafından katledildiğini bilir. Ya da ikinci abdülhamit'in vatan toprağı diyerek bir karış vermeyi reddettiği filistin topraklarını arapların israile çatır çatır sattığını, sonra da mağdur ayağına yattığını.

yakın tarihi bilen ve mantığı olan insan oraya gitmez. zira o insan filistinli hainlerin önce kendi topraklarını israile seve seve satıp, sonrada "benim toprağımı işgal ediyolar" diye ağladığını bilir.

biraz bilgisi olan insan oraya gitmez. çünkü o insan pkk nın filistinde eğitildiğini bilir.

biraz gündemi takip edip yorumlayan insan filistini siklemez. çünkü o insanın 9 kişinin onların uğruna niyazi olduğu, onlar uğruna birçok anlaşmasının olduğu güçlü ve stratejik açıdan önemli bir devletle arasını bozduğu halde filistinin tarihten bu yana hep yaptığı kalleşliklere bir yenisini daha ekleyip, kıbrıs rum kesimiyle görüşmeler yaptığından ve rum kesimini desteklediğinden haberi vardır.

ağlıyorlar, neymiş, 18 yaşındaki furkanın kafasına sıkmışlar. kimsede sormuyor ki, 18 yaşındaki genç orada ne bok yiyor? kimsede bilmiyorki, orada ölen bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı dahi değil, abd vatandaşı, kayserinin zengini bir ailenin oğlu. *

konuya biraz daha özel düşünceden bakarsak. milliyetci bir insan filistini siklemez. zira şu şekilde düşünür: * ulan israil gibi bi ülkeyle bi avuç hain arap için aramızı bozuyoruz madem, neden karabağı işgal eden ermenilere ses çıkarmıyor, üstüne üstlük birde anlaşma yoluna gidiyoruz? neden halkını öldürüyor diye suriye'ye, libya'ya, onlardan önce mısır'a dik dik konuşurken, doğu türkistan'da katliam yapan çin'e gık çıkaramıyoruz? bu işin içinde bir oyun yok mu?
son dört günde Türkiye için şehit olan 14 tane bozkurt'a saygı duymayıp, onların ölümüne neden olanlara hala alkış tutanların yapacaklarını haykırdıkları lakin o kadar bile şerefleri olmadığı için yapamayacakları saçmalıktır.

Filistin için ölmekmiş! Batı Trakya'dan, Irak'ıN Kuzey'ine, oradan karabağ'a, oradan Güney Azerbaycan'a, oradan Dağıstan'a, Kırım'a, kazan'a, Gagavuzya'ya DOğu Türkistan'a, Afganistan ve pakistan'daki Türk bölgelerine kadar ölmek dururken filistin için ölmek? insanların filistin için ölmesine gaz amaçlı propaganda yapmak? ihanettir, şerefsizliktir, hainliktir. 80 öncesi Solcuların yaptığını, Türkiye'nin Milli meselelerini unutturmak amaçlı solcuların yaptığını bugün yine Türkiye'nin milli meselelerini unutturmak amaçlı sağcıların yapmasıdır.

Türk gençliği, Yemen boylarında ingiliz Altınları için senin vücudunu paramparça eden araplardan sonra Arap'ın başına ne gelse müstehaktır. milyonlarca kez arap topraklarında öldükten sonra, Kudüs'ü araplara bırakmak zorunda kaldıktan sonra Kudüs kendi başınadır. Senin kutsal şehrin çanakkale'dir, bakü'dür, karabağ'dır, Samsun'dur, Musul'dur, sincan'dır, Hakkaridir, Diyarbakırdır, Siirttir. Daha dün siirtte 5 Türk çocuğuna yaşama hakkı tanınmamışken ve bunun için hiçbir şey yapmazken, Kudüste kim ne yaşıyorsa yaşasın senin ilgin dahilinde değilidir. ilgin dahiline gireceği zaman da gelebilir, ama bu arap köpeklerini yaşatmak için ölmeye değil Türk çocuklarını yaşatmak için ölmek gerektiğinde olur.
israil için ölmek varken türkiye'deki putperestler için aptallık olan eylem.

not: öldükten sonra israil sizi kurtarır.
onlar zamanında osmanlı için ölmediğinden dolayı gereksizdir.

hiçbir türk olu türk filistin için ölmek yahut savaşmak istemez...
eğer kişinin asıl istediği mertebe şehitlik ise, hangi ülke yolunda değil, canınızı allah yolunda verip vermediğiniz önemlidir. elbette vatan sevgisi de imandan gelir ama şehit olanlara da öldü-geberdi diye konuşmak ya hayvanlıktır ya da ateistlik alametidir.
siz burda filistin- mehmetçik üzerinden birbirinize küfür ederken pkk ve israil göbek atıyor. adamlar işi biliyor, görevlerini yapıyorlar.
kan olarak da hemen hemen hepsi türk olmayan islamcılardır. bırakınız doya doya gebersinler. karışmayın kimsenin işine.
kimisine göre gereksizdir. kimine göre kutsal bir mertebedir. iki tarafın da birbirini anlayışla karşılaması gerekir. şahsen ben, dini inançlarımdan yola çıkarak, zulüm gören müslümanlara yardım etmeye zorunlu olduğumu düşünüyorum. tıpkı 2 kez sil baştan donanma yapmak pahasına hint okyanusuna yardım gönderen atalarım gibi. filistinle doğu türkistanı da asla kıyaslamam. ikisi de benim yaramdır. doğu türkistanda ki zulme sessiz kalınması içimi acıtır. ancak, oraya sessiz kalınıyorsa filistine de ses çıkarılmasın demenin mantığı yoktur. bosnaya da ses çıkarmadık zamanında. bir doğu türkistanı kurtaramıyoruz diye her tarafta kardeşlerimiz zulüm mü görsün? yardım edebildiğine yardım edeceksin. herkes eğri oturup doğru konuşsun. israile dur demekle çine dur demek aynı mıdır? he ordaki kardeşlerimizi unutalım demiyorum ama delikanlı gibi söyleyin aynı mıdır bu ikisi? şu filistinliler bizi sattı yalanlarını da bırakın artık. hiçbir tarihi belgeye arşive dayanmayan şu yalanı. filistinliler osmanlıyı asla satmamıştır. bölgede isyan eden şerif hüseyindir. şerif hüseyin de mekkelidir. filistinde savaşan osmanlı askerlerinin büyük çoğunluğu da o bölge halkıdır. onlarda topraklarını satmasaydı hikayesine gelince, ittihatçılara söyleyeceksiniz onu. onlar sattı toprakları. abdülhamit döneminde oraya giremeyen yahudiler nasıl girmişler sonradan oturun okuyun.
azerbeycan konusuna gelince, karabağ işgali, hocalı katliamı vs. bu konuların hepsi ayrı ayrı birer yaradır. ancak, ne yapalım biz azerilere? onların diplomatik ilişkilerini yürüttüğü ermenilerle bizim ilişkilerimiz hala sıfır. sırf karabağ işgalinden ötürü. karabağı önşart koşarak görüşelim dedik hemen rusların yanına koştu aliyev. böyle olmadı mı? cumhurbaşkanı defalarca söyledi karabağ sorunu çözülmeden azerilerin gönlü alınmadan o sınır açılmayacak. ama yine de ruslara gitti aliyev. e şimdi biz israille kriz yaşıyoruz ne yapıyor azerbeycan? en yakın müttefikiyle sorun yaşıyoruz diye tepki gösteriyor bize. azerilerle koparalım bağlarımızı demiyorum ama gerçekçi olalım biraz. kimse kimseye sandığımız kadar bayılmıyor. ruslardan da o fiyata alıyorsunuz diye pahalıya doğalgaz satıyor bize kardeşimiz. tek taraflı bakmayın olaylara.

son olarak, filistini destekleyenler kürt cemaatçiler demiş bazıları. ben türk milliyetçisiyim. fikirlerini aldığım insanlar ziya gökalptir, mümtaz turhandır, erol güngördür, alparslan türkeştir. kürtte değilim cemaatçi de değilim ama sonuna kadar yanındayım filistinin. kürt olan biri de cemaatçi olan biri de destekliyorsa onlarada helal olsun, allah razı olsun.
asalayı beslesin sevgi kelebekleri.kıbrısı da tanımasın, aferin size.türk mü arap mı belli olmayan zümrenin seve seve yapcağı eylem.
filistin için değil, kudüs için.
amaçsız bile bile gebermektir.
şeref duyacağım hadisedir, filistin için şehit olmak. ayrıca; azeri türklerine azeri dememden gocunup milliyetçiliğimi sorgulayanlara milliyetçiliğimin zekatını versem, sülaleleri ihya olur.
(bkz: niyazi)
''filistin için ölmek ayaklar altına alınan insanlık onurunu ayağa kaldırma çabasıdır.ne mutlu bu onurlu yolda mücadele edip ve bu yolda şehit düşenlere''.içinde vicdan ve insanlık barındıran herkesin yapmak isteyebileceği eylem.ayrıca destekleyenlere islamcı ,arap ,şakirt yakıştırması yapan sığ düşünceli aptalları tanıyabileceğimiz başlık.bunu istemek büyük bir erdem,yüce gönüllülüktür ben yapmam diyebilirsin ama yapmak isteyenlere laf etme kapa o çeneni cehaletini sergileme.
allah yolunda ölmektir diğer adı.
allah yolunda şehit olmaktır diğer adı.
allah yolunda şehit olmak isteyenlerin gidip yapmasını istediğimiz eylem. lütfen rica ediyoruz, gidin yapın, kılını kıpırdatan sizi durdurmaya çalışan en adi şerefsiz çocuğudur. *
filistinliler türkiye için ölürmüydü bunu sormak lazım ilk önce.
şehit olan askerler, "75.000.000 insan benim için ölür müydü bunu sormak lazım önce" deseydi savaşacak bir tane asker bulamazdık. kendini düşünen bir bencil olarak yatağında ölmektense daha vakurdur filistin için ölmek. mescid-i aksa için ölmek, kudüs için ölmek...