bugün

kimsenin kabul edemediği gerçektir. büyük adamdır kendisi. evet.
sozluk kizlari ya da erkeklerinin hicbir sekilde fikri'ye asilabilecegi anlamina gelmeyen gercektir! agzinizin suyunu silin asifteler!
kibariyenin anasının güzel olduğu kadar gerçektir.
fikir muhendisi fikri nin kendini beğenmiş olması ile eşdeğerdir.
ataların bir sözü vardır; insanın içinin güzelliği yüzüne yansır, denir. bu bağlamda bu söylem pek doğru değil gibi.
Troll butonunun baş kahramanı, evet.

görsel
ekşi sözlük'ten en fazla 14 saat içinde atılacak yazar.
hiç şansı yok. yazık oldu kendisine.
ekşi sözlükte yazdığı bir entry'ye rast gelinmesiyle insanda büyük bir yıkım yaşatan trollümsü. (bkz: ne istedin elin gariplerinden)
ezikleri her platformda ağlatan yazar. ağlamayın melisler. evet.
namını her sol framede gördüğümde, gene hangi solcu deyyus ve ateist gavata boru sokmuş diye heyecanla izlediğim ulu önder, efsane kaptan.
başlığı açanın kendince ben yakışıklıyım deme tripleridir.
götüme kaş göz çizip bu arkadaşla yarıştıracağım gerçek.
öncelikle, kendine başlık açacak kadar ezik olmanın adıdır ya da megeloman efendim!
fikir mühendisi fikrinin kendini yakışıklı bulma sorunsalı.
kararı vermek için bir adet görsele ihtiyaç duyduğum önerme.
her entrysinden sonra evet diyor. evet.
doğuzuncu nesil yazar. bu tamam. asıl olaya gelelim.

bu kepsi kimdi yaptı bilmiyorum ama ziyadesiyle güldürdü. eheheh. helal olsun mesaj atsın tebrik edeyim. evet.

görsel
(bkz: superman)
yakışıklılığı subjektif fakat sağlıklı değildir, o kesin.
iddia ortaya atmak yerine ispat koyulması gereken gerçekliktir. Sen sus resmin konuşsun denilesi iddiadır. Utanıyorsan benım resmimi yollayayım ?
yakışıklı olsaydı burda boy boy resimleri olurdu. *
götüme kaş göz "çizmesem bile" fikri den daha yakışıklı olacağı düşüncesinden hareketle olmayan gerçektir.

Not: kızlar mesaj atmayın göt capsimi falan veremem annem kızar sonra.
ailecek beğenerek takip ettiğimiz fikir mühendisi fikri yazarın daki inanılmaz mantık hatasıdır.
yazar kişisinin lakabı fikir mühendisi ama ben bu zamana kadar herhangi bir teknik fikrini görebilmiş değilim.evet.
(bkz: ne bakıyonuz amk)
"fikri'nin abisi çocukken pek haylazdı, bir gün ani bir kızgınlıkla içten içe "seni doğuracağıma taş doğursaydım" dedim, takdiri ilahi... allah duamı kabul etti, bir yıl sonra fikri doğdu."
(bkz: paylaşım için teşekkürler) (bkz: uludağ forum) fikrinin annesinin günahı ne çocuk tutmamışsa.