bugün

(#17897069)
(#17898360)
yeni nesil sado mazo yazar.
(bkz: tövbe bismillah)

not: inşallah travestidir.
ideolüm olmaya yavaş yavaş yanaşan 9.nesil yazar.

dikkatle ve zevkle kendisini takip ediyorum.
akşam akşam sözlük ahalisinin içini kaldırmıştır.
mazoşist olmasını umduğum yazar.
kendisinde trollük alametleri barındıran yazar. Midemi bulandırdı. *
atatürk düşmanı bir yazar, fb için atatürk'e düşmanlık yapıyor.
atatürk'ü sevmememin fb ile alakası yoktur. siyasi görüşümdür.
fikir mühendisi fikri'nin akrabası olmasından korktuğum yazar. fikri sen misin len? *
(#18009949) adam üşenmemiş, uğraşmış, teker teker bulmuş, 'bakıın, siviller katledildi ama haksız değilmişiz, onlar hiç iyi insanlar değilmiş' demek için.
azıcık vicdan olur insanda be, vicdan! insan onlar herşeyden önce.
bilmiyorum biliyor musun ama, 'yaşam hakkı' herşeyden önce geliyor.
insanların düşünceleri onların katledilmelerini meşrulaştırmıyor.
utan halinden utan biraz.
ben ölen insanlara acıyorum, sivillere acıyorum.
sabah sabah aklına takılan sorularıyla kafamı sikmiş yazardır.
akıllarına takılan sorularda bir ton şey yazdığını görünce bunlar cidden aklına mı takılmış? buları ne ara aklına takmış? aylardır aklında biriktirmiş biriktirmiş şimdi mi dışa vuruyor? yoksa başka bir dalga mı var? sorularını aklıma getirmiş yazar.
güzel yazıları var. devam etsin. vajinalı penisli başlıklardan uzak durursa daha da klas bir yazar olacak.
'' atatürk e atıfların iyi de, içinde ki vajinaları penisleri dışa vurma mübarek bunları toplanınca hep beraber konuşur azarız. '' tarzında şakirt abilerinden nasihat alan yazar.
fantezileri gırgır amaçlı yazdığı şeylerdir. bazılarına ahlaksız gelen penis vajina içerikli entryler girse de normalde ahlakı güzel, dürüst ve dindar bir yazardır. esprileri ile ciddiyeti karıştırılmamalıdır.
Sabahlari oldukca aktif olan yazar.
(#18129139) ne içtiysen bana da ver la.
(#18129766) bak hala bensiz içiyorsun.
(bkz: dondurduğu bokuyla adam bıçaklayıp yarayı sikmek/#17908333)ne yazılır ki hani yani neden...nasıl bir ruh hali?
üniversiteye hazırlanan yazar. umarım tercihinde kaydırma yapmaz.
başlığına istediği şekilde entry girilmeyince kaçan yazarımsı.

takımının hatalarını görmezden gelen, diyalog kuramayan, tipik fenerbahçe fanatiği olan bir yazarımızdır.
kendini komik zanneden ama abuk sabuk şeyler yazan dokuncu nesil trollümsü.

kesinlikle komik olduğunu sanıyor.

Not: ayrıca götünde ki boka bakmadan bana kıt demiştir, beni çok güldürmüştür.
(#18452106) ve (#18452159) entryleriyle beni güldürmiş bir yazar olup aynı zamanda cesaretinden dolayı tebrik ettiğim yazardır.

ekleme: (#18452118)
adamın dibidir.