bugün

-süs köpeklerinin genel ismi.
-umursamamazlık anlamına gelen sıfat. (bkz: cok da fifi)
rıfat ismindeki çocuğun takma köpek adı..
kıvırcık tüylü minik it.
bayan olduğunu her entry'de belirten bayan. bayan bayan bayaaan!
doğum günü kutlu olsun dediğim yazardır.
burdan kutladık ya dünyaya gelişini hediye de ister şimdi bu arkadaş...
ama hatırlatmak isterim ki 3 hafta sonra benim de doğum günüm var.vel hasıl ünlü bir ata sözünü hatırlatmak isterim...

keser döner sap döner
gün olur hesap döner...

sen gel kuru bir kutlamaya kanaat et, yoksa borçlu çıkacaksın bu gidişle...

güzel ömürler diliyorum...
"çok da umrumda, umursamıyorum" anlamlarına gelen sözcük.
sıcaklarda uyuyamayan ya da geceleri seven yazardır.
sabahın bu saatinde hala gülebilen yazardır*.
bir muhabbet sirasında benim okulumda hatta fakültemden olduğunu öğrendiğim artık okul içinde az çok karşılaşacağımız yazar.

siyasetin meydanına hoş geldin...
elleri çok güzel olan yazar. bordo renkli oje herkese yakışmaz nede olsa.*
nickine yakışır ufak tefek bişeymiş, hiç muhabbetim olmadı ama başka zirvelere inşallah diyoruz ve kameralarımızı boğazdaki partiye çeviriyoruz.
fingolfinile eküri olan bu yazar arkadaşımız çok tatlı ve sempatik bir vizyona sahip olduğunu daha pıer lotiye ilk girişinde hissettirmiştir.
bir ara benim heyecanla cevremdekilere bir sey anlatmamı dikkatlice izledigine sahit oldugum yazar. iğrenc esprilerime hafifcene gulumsemiştir sagolsundur, varolsundur.
pier lotinin sessiz sakini. bir ara konustu gibi oldu ama duyamadık. bir sonraki zirveye artık. *
değişik olma çabası içinde olan bazı üniversite öğrencilerinin ff notunu okuyuş şeklidir.
edirne girişinde bir camping ismi...
(bkz: çok da fifi)
ankara cumhuriyet anadolu lisesi'nde tarih hocasına takılan isim.
yazmaz yazar...
yalakalık olsun diye değil içimden geldiği için iyi insan dediğim 4. nesil yazar kişiliktir. *
nmpal'de bir ff diye yazdığımız fefe diye okuduğumuz sayınmüdüryardımcısı vardı okula yeni gelen çömezcağızlardan böyle teleffuz edildiğini duymuştum.*
kokoş bayanların yanından geçerken içimden ''ulan şu it kadar itibarımız yok '' dediğim kuçu kuçu çeşidi.
addams family in atarideki oyununda can azaldığı zaman gelen sesti bu. aslı fifififi şeklinde uzar giderdi. oynayanlar bilir. *
blendax reklamındaki gerizekalı kızın köpeğidir.
anlat istanbul filminde güven kıraç' ın canlandırdığı gay karakterin ismidir fifi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar