bugün

güncel fiyat listesinde full olanına 112 bin tele istenen tekerlekli vasıta. yüz on iki bin tele.

görsel
ALANA HAYIRLI UĞURLU OLSUN LAKiN, FiYATININ ARACI DEĞiL. ŞU VAR Ki ZATEN TÜRKiYE'DE HiÇBiR OTOMOBiL FiYATININ ARACI DEĞiL O DA MALUM VERGiLER YÜZÜNDEN.

artısı; aracın yerli olması, yedek parça, servis gibi konularda sıkıntı yaşatmaması ve kaydadeğer bir piyasası yani ikinci eli olması ve son olarak güzel sayılacak tasarımı.

eksileri: geri kalan herşey.
(bkz: Çöp)
Fiatın en başarılı arabalarından diyebilirim.
tipoya binin daha iyi en azindan paranız cebinizde kalır. hatchback sınıfının en iyisi vw golf ve bmw 1 dir.
Çarpışma testleri dikkatle izlenerek alınması gereken modeldir neye bi ton para verdiğin ve aynı paraya neler alabildiğin çok önemlidir.
Şişirilmiş bir balondur.
fiyat özellik bakımından baya iyi araba. hepiniz mercedes audi gibi arabalara biniyorsunuz zaten amk. evet.
Tasarımını porsche cayenne'ye benzettiğim araba. Motor bakımından cayenne'den daha zayıf olsa da yakıt tüketimi ve emisyon konusunda cayenne'yi geride bırakmış.

Not: Bir porsche takıntılısı olarak yapmış olduğum karşılaştırmayı mazur görünüz.*
Her gün tofaş türk otomobil fabrikasında rot balans ayarına soktuğum fiatın yeni modellerinden biridir.

Görmeyip binmeden tatava yapan sığırların hayatta kaç kez bi arabanın yapılış detaylarını incelediğini tahmin edebiliyorum.

(bkz: hiç kez)
pek başarılı bulamadığım ama elin korelisinin gudik arabasından da eksiği olmayan araba

artıları çoktur, çokları da zaten 2. eli hızlı diye alır pek çok özelliğini bilmez umursamaz bile.
Fiat'ına taktığım araba.
"Unutmadan bu kadar iyiyse pahalıdır diye düşünüyorsanız iki kere düşünün gerçekten pahalıdır"
almadan önce mutlaka euro ncap sonuçları değerlendirilmeli. ve iki üç sene önce yaşanan fiat linea skandalı iyi araştırılmalı.

skandal şununla alakalı; şu an durum nedir bilmiyorum ancak avrupada otomobil üretim proseslerinde koltuk dayanım malzemesinde standartlar olduğu ve denetlendiği halde garip memleketimde bu konuda bir standardın olmayıp dolayısıyla denetlenmediğinden dolayı fiat'ın "taşeron" ve kaza kırıma dayanıksız koltuk kullandığı tespit edilmişti. mertur adlı bir üreticinin ürettiği dandik koltukların bulunduğu bir linea arkadan çarpmaya maruz kalmış ve koltuk normalde olmaması gerekirken iki büklüm olmuştu.

bana kalırsa hiç riske girmeyin; en başta volvo olmak üzere, bmw, volkswagen, opel, mercedes benz, audi, jaguar gibi güvenilir markalar dururken bence hiç polemiğe girmeyin.
Derli toplu güzel araba.
Pahalı olma sebebi herkesin bahsettiği üzere vergiler.
O kadar vergi nereye gidiyor o da belli değil toplumsal yaşam standartlarımıza belediyecilik kamu hizmetlerinin kalitesizliğine baktığımızda. .
Fiat marka araçların kaportasının sağlam olduğunu iddia edenleri gördüğümüz araba.
Bi yaşıma daha girdiren fikir.
görsel
Önerme A: “Bir araba pahalıysa iyidir diye ezbere konuşanları hiç yormayalım.”
B: Fiat Egea HB pahalıdır
C: Öyleyse hiç konuşmayıp yorulmayalım.
tasarımı gerçekten başarılıdır ama aynı şeyi iç mekan tasarımı için söylemiyorlar..
en azından ben beğendim, süper bir araç olmuş..
Test sürüşü ;

https://www.youtube.com/watch?v=DujfIZ-0T64
fiyat- donanım - teknik özellikleri incelendiğinde güzel araba aslında. kasayı becermişler kanımca. albenisi var arabanın.
1 2 yıl beklemek gerek. parası olan alsın bi kullansın. 1 tur da biz bineriz bakalım yol tutuşuna yakıtına. benim aklıma yatan bir araba.

LOUNGE PLUS 1.4 T-JET 120 HP yi beğendim açıkçası. fakir işi bir de tüplü performansını görmek gerek.

yine dizel ile benzinli arasında 10bin lira fark var. sıçayım dizel sevdanıza demeden edemiyorum.

edit: akdeniz mavisi metalik çok hoş lan.
Avrupa'da tipo ismiyle satılan arabadır.