bugün

kurabildikleri kadar koyu bir islami rejim.

http://www.radikal.com.tr...08.2010&CategoryID=77
"humeyni bile böyle sahtekar değildi" dedirtecek kadar agresif bir biçimde ülkede din devrimi yapmk.
amaçsızlardır efendim, sadece ceplerini doldurabilmek için öyle sürü halinde takılıyorlardır.
amaçlarının ne olduğu konusunda pek fikrim yok fakat bu uğurda çok fedakarlık yaptıkları aşikar çok çalışıyorlar çok beyazıt'taki kitap fuarının yarısı onlarındı.
diğğer bütün seccade şeytanları gibi, kendilerinin amacı yoktur; piçi oldukları emperyal sahiplerince tasmalarının üzerinde yazanı yaparlar, daha fazlasını da bilmezler. çöl bedevisi hayranıdırlar ayrıca da emperyal abilerinin pensylvania çiftliklerinde kendi taşaklarında büyüttükleri zararlı mantar efendileri gerektiğinde çocuğunu keser babasını siker yeterki amerikanya istesin.
(bkz: para)
türkiye islam cumhuriyeti.
fetoşun üstünde olduğu 100 türk lirası
bu gurubun düşmancıkları boş laf üretene kadar onlar gibi bilgi üretseler,
okul açsalar
kendifikirleri uruna kalkıp dünya nın bir ucna gitseler
ekmekelerini paylaşsalar,
bilgilerini paylaşşslar
gecelerini, sabahlarını paylaşsalar,
onlar da kendi idealleri uğruna bedel ödeseleri
analarından, babalarından ayrılsalar,
bir insan yetiştirmek için bin çile çekseler
sonra amaçları neymiş diy e bir kere daha düşünseler.
elerindeki maddi imkanları bu ülkeden kan dökmek ve darbe yapmak için kullanaların anlayamacagı amaclardır
ellerindeki imkanlarla 17 bin faili mechulun altına imza atanların ve onların postalarını yalayanların idrak edmeyecekeri amaclardır.
--spoiler--
türkiye islam cumhuriyeti.
fetoşun üstünde olduğu 100 türk lirası
--spoiler--
türk olmakla ilgili problemleri oldukları için ne hayellerindeki paralarında nede hayellerindeki devletin isminde türk olur. hayel işte. benim Jessica Biel'le evlenmem ne kadar gerçekleşebilirse onlarınki de o kadar gerçekleşebilir. ben hiç değilse arada jessicayı düşüp fantezi yapıyorum aq.
amerikaya türkiyeyi teslim ettikten sonra misyonlarını tamamlamış olacakları için, bir kenara atılacaklardır ve ihanetlerinin bedelini, pkk'yı destekleyen kürtlerle beraber, bir şekilde ödeyeceklerdir.
sonları, bundan yüz yıl önce ingilizlerle işbirliği yapıp itilaf devletlerine osmanlıyı vurdurduktan sonra, bi taraflarına giren şemsiyeyi kıyamete kadar çıkaramayacak olan ırak ve filistin halkının sonundan farklı olmayacaktır.
(bkz: sikertmek)
sapık itikatları sayesinde, milleti dinden imandan etmektir.
zengin olmak ,zengin olmak ve daha fazla zengin olmak.
zuma zuma'ları yenip, gogolları dünyaya hakim kılmak.
nt mağazalarının manhattan şubesini açmak, fettullah gülen e nobel barış ödülü kazandırmak,vakit ve zaman gaetesi yazarlarını pulitzer sahibi yapmak.
türkleri araplaştırmak.