bugün

en son gülben ergen'nin albümünde çalıştıktan sonra, ben de şarkı söyleyebilirim demiştir. bu kadın söylüyorsa ben hayda hayda gibi. güzel sözler yazar, gayette güzel yorumlar isabetli olmuştur yani.
bursalı şarkıcı/söz yazarı.
ananemlerin komşusuyken, bir gün bu adam bu kadar ünlü olacak deseler inanır mıydım bilmiyorum. sesi mükemmel, en güzel şarkısı da özledim veya mandalinalar. karar veremedim.
son yılların gelmiş geçmiş en iyi söz yazarıdır kendisi.
söz yazarı, şarkıcı, müzisyen insan ayrıca toprağım.

Sözlerini kendi yazmasa da kalp ağrısı şarkısı ile bana tercüman olmuştur.

"Konuşmasak olmaz mı?
Yeniden ayrılacağını bile bile selamlaşmak mı?
Seni görmeye ne halim ne yüreğim
Hatırlamaya kalmamış, Kalmamış mecalim."
sanat camiasının eşsiz değerleri arasında yer alacak müthiş ses.

http://www.izlesene.com/v...h-can-kalp-agrisi/7160099# akıllara zarar güzellikte şarkısıdır.
bu adar güzel pop şarkıları yapan birine göre ismi hiç olmamış. latif doğan bile daha bir pop bestecisi gibi duruyor. el atmalı birileri..
(bkz: kasap et fettah can)
mahcup bir ifadesi var, güven veren, sıcak. yaş aldıkça, çizgiler arttıkça güzelleşen adamlardan. sesi de öyle, hiddetlense meltem gibi gelir; durup soluklanırsın. erkeğin naif durması da böyle bir şey. uzaktan birine kanın kaynaması mı diyim, görme güzelliğim mi? hadi yine iyisin fettah can. canını severim senin adam. (bkz: nedensiz sevmek)
eski şarkıları çok iyi yorumlayan sarkıcı. sesi de güzel. tarkan ile birlikte en fazla dinlediğim pop müzik şarkıcısıdır.
"haydar su" tarzında bir ismi olan şarkıcı.
efendi bir adama benziyor kerata.
sevgilimle ilk konserinde tanıştığım , severek dinlediğim şarkıcı.
şarkı söylerken uyuyakalan efsanevi müzisyen.

(bkz: zaytung)
''boş bardak'' şarkısı vardır ki tadından yinmez.
sevilen sayılan müzisyen. o tamam da, ben beğeniyorum da. terazi burcu erkeğidir.
yine şarkı söylerken uyuyakalmış.
Türkiye'nin en iyi söz yazan 2 3 adamından biridir.
maçta görünce fellaini ile karıştırdığım futbolcu. fena oynamıyor.
dün burdur'da konser veren sanatçı.
keşke şarkı söylemese dediğim, sesi kadar ismi de kötü olan ve ismi ile ışidçi gibi duran şarkıcı.
http://m.youtube.com/watch?v=QInv6pY32KU

Şu yorumu iyi olan müzisyen.
şu an yan masamda oturan kasım kasım kasılan kısa boylu şarkıcı etrafa bakınıyo kendini tanıyan var mı diye. karısı da çok tipsiz.
dinlerken burnuma kırmızı tuborg kokusunu getiren adam.
Çok büyük bir sesi olmasada kaliteli müzisyen olduğunu kabul etmek gerekir. Yaptığı şarkılar on numara. Bugün piyasada benim diyen sanatçıların adam gibi şarkıları fettah can'a ait. Özledim, boş bardak, armağan on numara şarkılar. Sinan akçıl ile bir tutan sağırdır.
babasının zoru(teşviği) ile şarkıcı olmuş yetenekli kişi.