bugün

Tarih seni affetmeyecek Cumhurbaşkanı.
Söylemeyim söylemeyim diyorum ama artık tak etti. 7 yıl önce abim şehit oldu. Ben bu referandumda hayır oyu vereceğim. Şimdi ben terörist miyim? Ben polis şehit edenlerle aynı safta mıyım? Ben o kadar acı yaşamışken, beni bunla itham etmeye kimin hakkı var?
din yeterince alet edildi şimdi sıra şehitlere mi geldi?
fethi sekin'i şehit edenlerin önderine ''sayın'' diyenler evet diyor!
ayrıca
(bkz: oslo görüşmeleri)
(bkz: öcalanla görüşmeyi ben emrettim derdi olan bana söylesin)
(bkz: pkk bayrağı açmayı ve biji öcalan demeyi biz kaldırdık)
bunlar da evet diyor panpa
he bir tane daha var
(bkz: tayyip beyin başkanlığını destekleriz)
küfür etmeden entry girmeye çalışacağım umarım başarırım.
be ... madem öyle terörislere neden oy kullanma hakkı veriyorsun ?
be .... madem öyle neden 15 temmuz da demokrasi nöbeti adı altında milleti sokaklaraaa çağırdın ?
be ....... madem öyle senin ben ..... !
olması gerekenin aksine mide bulantısının ve iğrenme hislerinin yanında yüzümde bir gülümseme oluşturmuş olan saçma sapan söylemdir. bunlar, bu ağızlar işte referandum için umut veriyor bana.

bunlar tüm büyük araştırma şirketleri ile beraber çalışıyor malum. seçim sonucunun neredeyse yüzde doksanlara kadar doğru bilen kuruluşlar. böylesine iğrençleşilebiliyor ise demek ki hala öndeyiz. inşallah sonunda rabbimin yardımları ile de "hayırlı" bir sonuç alınacaktır.

ahlaklı insanların yaşadığı ülkelerde sırf şu söylem için bile insanları alaşağı ederlerdi. geçtim hırsızlıkları yolsuzlukları yalanları dolanları terör örgütleri ile tuhaf ilişkilere girilmesini. sırf şu 2-3 hafta kadardır söylenen şeyler bile insanlığa sığmıyor..
Dini kullandı, şimdi de şehitleri kullanıyor.bu tarih bunları hep yazacak.
hizbullahın siyasi kolu hüdapar da evet diyor, o nasıl olacak?!
görsel
Hiç utanma hiç sıkılma yok hiç ama..
Ama dün Elazığ'da "hdpli kardeşlerim gelin evet diyin" diye ağlıyor.
Onlar evet deyince, bu söylediğin ne olacak!
görsel
iste bu bölücülüktür. ülkenin yarısını dinsiz, terörist, vatan haini ilan edersen sana inanan, güvenen milyonlarca insan da yarin o hayır diyen insanların üzerine yürümeye baslar.

bu göz gore gore ülkeyi iç savaşa sürüklemektir. bu bolulucuk yapmaktır. olmaz demeyin sakin, bu isler boyle oluyor.

turkiyede bugüne kadar cumhuriyetten ya da ataturkten rahatsız olan tek bir kişi gördünüz mu siz mesela?

ama bugün bunlar konuşuluyor. adamlar cumhuriyeti kelepçe olarak gördüklerini söylüyorlar, atatürk eşeklerle bir tutuluyor. daha neler neler oluyor. bu da belli bir sürede halkta oluşturulan algı yüzünden ortaya çıktı.

yarin biz hayır diyoruz diye, evet diyenleri bizle savaşmak için sokağa dökmeye hazır bir adamdan bahsediyoruz.

koltuk sevdası için bizi birbirimize dusurmekten tereddüt etmeyecek bir adam bu.
görsel
Koyunlara nasıl seslenilmesi gerektiğini biliyor ama farkında olanlar tarafından bu sözleri yüzünden tarafına sövüldüğünü biliyor mu? Tam adama sempati beslemeye çalışıyorum içine ediyor tek cümleyle. Bu ne iğrenç bir mantık arkadaş. Kimin ne dediği önemli mi. Yok mu beyni bu halkın. Zahmet edip düşünsünler. Evet ya da hayır ama verdikleri karar tamamen kendilerine ait olsun. Orjinal olun biraz. Doğruyu yanlışı olabilecekleri olamayacakları bir zahmet düşünün.