bugün

küfür etmeden entry girmeye çalışacağım umarım başarırım.
be ... madem öyle terörislere neden oy kullanma hakkı veriyorsun ?
be .... madem öyle neden 15 temmuz da demokrasi nöbeti adı altında milleti sokaklaraaa çağırdın ?
be ....... madem öyle senin ben ..... !
Tarih seni affetmeyecek Cumhurbaşkanı.
din yeterince alet edildi şimdi sıra şehitlere mi geldi?
fethi sekin'i şehit edenlerin önderine ''sayın'' diyenler evet diyor!
ayrıca
(bkz: oslo görüşmeleri)
(bkz: öcalanla görüşmeyi ben emrettim derdi olan bana söylesin)
(bkz: pkk bayrağı açmayı ve biji öcalan demeyi biz kaldırdık)
bunlar da evet diyor panpa
he bir tane daha var
(bkz: tayyip beyin başkanlığını destekleriz)
Koyunlara nasıl seslenilmesi gerektiğini biliyor ama farkında olanlar tarafından bu sözleri yüzünden tarafına sövüldüğünü biliyor mu? Tam adama sempati beslemeye çalışıyorum içine ediyor tek cümleyle. Bu ne iğrenç bir mantık arkadaş. Kimin ne dediği önemli mi. Yok mu beyni bu halkın. Zahmet edip düşünsünler. Evet ya da hayır ama verdikleri karar tamamen kendilerine ait olsun. Orjinal olun biraz. Doğruyu yanlışı olabilecekleri olamayacakları bir zahmet düşünün.
Dini kullandı, şimdi de şehitleri kullanıyor.bu tarih bunları hep yazacak.
Hiç utanma hiç sıkılma yok hiç ama..
görsel
görsel
görsel
din üzerinden insan ölümü üzerinden siyaset olmaz olsun.
Gerçeği yansıtmayan bir sözdür. Sayın cumhurbaşkanı yanlış bilgilendirilmiş olabilir. Eldeki bilgilere göre pkk bu referandumda evet oyu verecektir. Dbp resmen açıkladı. Aponun da beyanatı malum.
AKP'liler dahil birçok kişiden tepki almasına rağmen bu şekilde kampanyalarını yürütmesi çok şaşırtıcı çünkü herkesin ailesinden, yakın çevresinden evet diyen de vardır hayır diyen de, sırf bu ayıp yüzünden hayır diyen binlerce kişi var.
görsel
https://twitter.com/Sabah/status/832905828625764354
Söylemeyim söylemeyim diyorum ama artık tak etti. 7 yıl önce abim şehit oldu. Ben bu referandumda hayır oyu vereceğim. Şimdi ben terörist miyim? Ben polis şehit edenlerle aynı safta mıyım? Ben o kadar acı yaşamışken, beni bunla itham etmeye kimin hakkı var?
insanlarin duygularini istismar ederek siyaset yapan zat söylemi. biktik be ölüler üzerinden yaptiginiz siyasetten.

fethi sekin yasasaydi hayir diyecegine eminim.
zira böyle yürekli, vatansever, ilkeleri olan cesur adamlarin evet demesi mümkün degil.
Yine de bunu, sirf birilerine bir seyler ispatlamak, yanina cekmek icin malzeme etmek cok yanlis olur.
en azindan ailesine gösterdigimiz saygi, ruhuna duydugumuz sevgiden dolayi.
Bu ülkede terörün artma nedeni olan, pkkyı fetöyü kandırıldım bahanesiyle baş tacı eden akpye evet demek kadar anlamsız bir iddiadır.
Vergilerimizi ayakkabı kutularına doldurup çalanlar evet diyor, diye karşılık verilmeli.

Ulan algınızı sikeyim. Terörist de ilan edildik iyi mi ?
PKK ortağı olan birinden duyulabilecek suçlama. Aynı ahlaki seviyeye sahip kişiler bu söylemin peşinden gider.
Sizler bu kadar ahlaksız ve kötü olmasanız bu denli aşırılık gösteremezdi.
Çok kötüsünüz çok.
görsel
osman pamukoğlu'nun terörist olduğunu öğrenmeme sebep olmuş, 70 küsür milyonun cumhurbaşkanının beyanatı. kendisine bu kucaklayıcı beyanatı için teşekkür ediyorum.
Sömürüde sınır tanımayan kişi beyanı.
Bizim için bir utanç Kaynağı.
Kahramanlığı altinda bambaşka düşüncedeki insanların birleştiği birisini taraf haline getiremezsiniz diye haykırmak istediğim beyan, daha ziyade hezeyandır.

Bu kadar kötülüğü kimse hak etmiyor, bu kadar gerilim ve düşmanlık da yeter. Ne olur bir araya gelmek için enerji sarf edelim. Zaten son dakikalarda yediğimiz hakaretlerin ne olduğunun haberini takip etmeyi yıllardır Kanıksadık. Sırada ne var acaba, sokakta insanların birbirini kesti haberlerinden ölü sayısı mı takip edeceğiz? Güzel ve aydınlık günler yaşama ihtimalimiz hiç mi kalmadı gerçekten??
küfür etmek istemiyorum zira devlet memurudur düğmesini koparmak altı aydan başlar..
kahraman fethi sekin i sehit edenlerle biz zamaninda pazarlik yapiyorduk, demiyorda...