bugün

pahalı olmasi sebebiyle cok nadir alıp saniyesinde yiyip bitirdigim,fındık ve çikolata şölenini andıran,mükemmel tadı olan tartışmasız dünyanın en güzel çikolatası.
(bkz: nutella)
özel bir kutusu olan çok lezzetli çikolata. top seklinde olmakla beraber çok pahalidir gavurun mali.
nutella tutkunlarinin bazen siginacak limani, tutunacak dali olan cikolatalari ureten marka.
Yurtici veya yurtdisi seyahatlerden sonra subeye "ben geldim" anlaminda getirilen cikolata.
en büyük üretim tesisleri türkiye'de bulunan çikilata firması.
Raffaello adındaki hindistan cevizli, ortası bademli beyaz çikolatası enfestir.*
1500 yıldır aynı reklamı yayınlatmaktan çekinmeyen marka.
"bu çikolataysa diğerleri ne?" diye sormak istiyor insan.
gofretimsi bir topun icinde findik tanesi ve krema, gofretimsi topun disi da cikolata parcacikli findik olan lezzetin tarifsiz tat.
pahali ve super lezzet olmasi itibariyla noelde bir hayli artar fakat; normalde heryerde bulunmaz. noel zamani depolamak gerekir. buyrun:
http://www.les-calories.com/IMG/jDe3.jpg
560 caloriymis.
keşke biraz daha ucuz olsa da, patlayana kadar yesek hayalleri kurdurtur.
evimizde herdaim bulunan ve şuanda yediğim çikolata.

şüphesizdir ki başlık sahibi haklı dünyanın en güzel çikolatası.
şüphesiz ki rafaello ile kapışamaycak çikolatadır. her yurtdışından gelene sipariş geçilen, tek tek yenilen bitmesin diye uğraşılan, eskiden carrefourlarda bulunan ama artık gurme shoplardan alınan çikolatanın kardeşi.
En super çikolata.
Bayramlarda ancak zenginlerin evlerinde gorebileceginiz bir cikolatadir, zira diger cikolata cesitlerine gore pahalidir. Bir alt versiyonu icin;

(bkz: ulker surpriz)
http://www.ferrero.com.tr...12681&w=667&h=375

enfes tadı olan çikolata.
Bayram gelse de yesek cikolatadir.
hindistancevizli olanı mükemmel olan çikolata.
MUHTEŞEM LEZZET FERRERO'NUN EN MUHTEŞEM ÜRÜNÜ.

BiZDEKi ÇAKMASI ÜLKER KiNG TOP'TA FENA DEĞiLDi...
kalori bombası. 1 tanesinde 60 kalori var.
mutluluk kaynağı. bir serotonin bomnbası arıyorsanız başvuracağınız ilk kaynak.