bugün

elo boost yaptığı için 2015 yılına kadar bütün resmi turnuvalardan banlanan eski hwa gaming oyuncusu.
en eğlenceli ve kaliteli twitch yayıncılarının başında gelir.

şu anda yayıdadırlar kendileri.

https://www.twitch.tv/wtcnn
Wtcnn nickli streamerdir. Bu ara cok izliyorum genelde csgo oynuyordu hic acmazdim son zamanlarda uyku duzenim bozulunca playerunknown s battlegroundsU oynuyor hep izliyorum. Eski lol oyuncusu ama hem oyun oynayip hemde parayla hesap boostladigi ogrenilince banlanmisti. Cok sacma bir neden.
Geceleri yayinda oluyor tavsiye ederim.
çok tatlı bir streamer.
Eski profesyonel lol oyuncusudur. Oyunculuğu bıraktıktan sonra twitch de yayın yapmaya başlamış ve birçok kişiye göre de twitchin en iyi türk yayıncılarından.
annadım abbem repliği ile beni çok güldüren.
(bkz: hog) u izlememin 2 sebebinden bir diğeri (bkz: kendine müzisyen)
NARULANDINIZ
ben bu ferit'i bilmezdim. jaho'yu ara sıra izlerdim. meğer ferit ferit dediği buymuş. porçay sağ olsun güzel bir geri vites izlettirdi bana. videoyu bitirir bitirmez bu elemanın başlığına gelip fikir sıçmak istedim.

"sen benim adamlığımı yargılayamazsın" falan demiş enes batur'a. bu enes batur ile dalga geçmeyen yetişkin mi kaldı amk diyordum ama çocuk bildiğin efendi biri çıktı. ne enes'i ne ferit'i takip ederdim. zaten ferit'i bilmiyordum bile amk. ama enes'in denyoca videolar çeken bi yutubır olduğunu biliyordum. ama denyoluğu sanırım sadece yutub videoları ile sınırlı.

haklı olduğu yerde olayı şova dönüştürme fırsatı varken bunu yapmadı, alttan aldı olabildiğince ve ferit denen şovmen sazı aldı eline. uzun zamandır başka bir insan adına utanmıyordum. sağ olsun ferit efendi sayesinde "adamlığımdan utandım" :d

lütfen kişiliğiniz, karakteriniz oturmadan ünlü olmaya çalışmayın. es kaza ünlü olduysanız da başınızda bu gibi durumlara düşerseniz ne yapmanız gerektiğini önceden size söyleyecek birini bulundurun. enes batur'da kesin bundan var ya da çocuk harbiden efendi.
1 yıldır aboneyim kendisine. Bana göre twitch ortamındaki en iyi yayıncıdır.
twitch clip montajcısı kanallarda gördüğüm kadarıyla sadece kendisine bağış ile atılan video linklerini izleyen yayıncı.

Naru güzel teklemişti bunu zamanında.
Sanırım oyun oynadığı zamana denk gelmemişsin çünkü kendisi muhteşem oynayışıyla bilinir.
güncel Önemli Başlıklar