bugün

beşinci nesil yazar, hoşgelmiş.
la bunu gözüm bi' yerden ısırıyor ama dur hele, bulacam. bi' çözümleme yapayım ben.
besinci nesil hosgelmiş yazarlardan. bir derdi var da biz anlayamadık sacma sapan baslıklar acan kişi. atatürkü ve laikliği diline pelesenk etmiş yazar kişisi. dikkat cekmeye çalışan kişi. asıl düşüncelerinin farklı olduğunu ironi yaptığını düşünüyorum. cabuk caylak olacka yazarlardan biridir.
doktor oldugunu düşündüğüm şahıs belki de scorpion dinliyordur. metallica, megadeath ya da nirvana... *
samimiyetini kaybeden yazar sanırım drnirvana tarzı birşey, eğer ki görüşlerim değişirse bu yazının değişceğinden kimsenin şüphesi olmasın.
okumamış, başkasından duyarak bilgi sahibi olduğunu zanneden kişidir. tahminlerime göre yaşı küçüktür, ve çok okumalıdır.
sayesinde atatürk huzur içinde uyuyor yattığı yerde. o'nun resmi olduğu yerde sevişmiyor, onu eleştirene alçak muamelesi yapıyor..vs. bir nevi sanal cihat adamı. ey atam sen at sırtında çıktın, bu arkadaşlarda sözlükte vatana sahip çıkıyor.

tanım: atatürk'ü tartışma konusu yapmaya çalışan, eh biraz da başarılı olan nokto nokta nokta(boşlukları doldurunuz)
çok yeni yazar, olumlu not almaktan oldukça uzak. yine de nesilda$, n'apalım ho$gelmi$.
entrylerini ilk okuduğumda şakadır şaka dediğim,sonradan yok lebron jameslerime maruz kalan yazardır.
(bkz: nereye gidiyor bu gençlik)
atayla kafayı fena halde bozmuş yazar. mazhar alanson un bir zamanlar atatürkle kafayı bozmuş çelik e verdiği ayarı hatırlatmak isterim ; atatürk napıyor çelik ?
(bkz: paul feyerabend)
(bkz: beşinci nesil çaylak)
tahminimce 16 ya da 17 yaşlarında, ülkü ocaklarına takılan, yalnız ve ya 2-3 kişi takılan diğer öğrencilerden zorla sigara isteyen, vermeyeni döven, 15 kişilik serseri ocak grubunun içinde sönük kalmış, ideolojinin "i"sinden anlamayan, ilk önce okuması, öğrenmesi gereken kişilik.

(#3101421) şeklindeki entrysinde geçen laikçi kelimesini görünce ironi mi yapıyo acaba diye düşünmüştüm. lakin acı gerçeği adamın diğer entrylerini okuyunca fark ettim.

(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

ayrıca "laikçi" ne lan?
nick i cok süpheli bir sekilde almanca bir kelimeyi cagristiriyor. gercekten öylemi acaba?
güncel Önemli Başlıklar