bugün

iyi sözlükler arkadaşlarım;

öncelikle o galatasaraylılardan biri benim ve fenerbahçeye yapılanlara hiç ama hiç iyi gözle bakmıyorum hatta bank asya ya düşmesini tahmin bile edemiyorum. hani düşene bir tekmede sen vur mantığı vardır ya, işte bu şerefsiz haraket biz galatasaraylılara kesinlikle ve kesinlikle yakışmaz.

belki beşiktaş düşmüş olsa o kadar çok umrumda olmazdı, çünkü beşiktaş maçları bana pek zevk vermez. hani ne dostluktur, nede tam düşmanlık, hani ne varlık nede yokluk. düşse de olur düşmese de, ama fenerbahçe öyle mi? kesinlikle değil. tmm fenerbahçe taraftarı biraz çirkef biraz çamurdur ama tartışıp laf yarışına ve hatta ve hatta sidik yarışına girilen en güzel taraftardır. ok, güzel "bank asya ya düşüyorsunuz zaaaaaaa" şeklinde espriler yapalım ama gerçek anlamda düşmesini istemeyelim...

örneğin bugün lugano nun gidişini duyduğumda nedendir bilmem ama benim içim feci şekilde burkuldu. belkide süperlig içerisinde en çok küfür ettiğim oyuncu luganodur, ama ne bileyim üzdü işte.

farz edelim fenerbahçe'nin lugano gibi önemli as oyuncuları gitsin, takım tahmin ediyorum ki, fazlasıyla sarsılır, transferde yapamaz ise baya bir körü futbol sergiler, bizde kalksak böyle bir takıma 8 değilde 10 atsak ne olur, şerefli bir galatasaray böyle bir duruma sevinemez, sevinmemelidir, şahsen ben böyle bir galibiyeti boktan ve utanç verici bulurum.

bu ve bunun gibi bir çok sebepten dolayı, fikstürü elime aldığımda direk fener derbisi ne zaman diye aramamdan dolayı, fenerbahçeli arkadaşlarımla atışamamaktan dolayı vede boktan bir sezon geçirmek istememem den dolayı; fenerbahçe nin ne düşmesini isterim nede bu yapılanları reva görürüm.

suçluları her türlü cezayı yesin ama rekabeti en tatlı olan bu takım yani fenerbahçe ismi daha fazla rencide edilmeye çalışılmasın!!!
(bkz: yazar burada kendini düşünüyor) *
evet fenerbahçeliyim, gururluyum!
galatasaraylıyım ama beter olsun f5 diyorum.
(bkz: betev ol)
adil bir yaklaşımı ve hukuk sürecinin sonunda doğru kararın tüm kamuoyu ile birlikte paylaşılarak verilmesini de isteyen galatasaray'lıdır.
eminim benim gibi düşünen milyonlarca fenerbahçe'li var. birilerinin yaptıklarının iler tutar tarafı olmalı ve kimsenin başı götü oynamamalıdır. süreç sonu suçluysakta en hak ceza ne ise o verilmedilir. kimsenin başka bir beklentisi yoktur. kümeyse küme, değilse değil!
not: hukuk işlemediğinde guguk işler.
yaptığı şikenin yanına kar kalmasını isteyen galatasaraylıdır.

ya da sadece kendini öyle tanımlıyordur.
şampiyonlar liginden men edilmese ve grup maçları oynanırken olası bir şike cezasından sonra uefanın türkiyeyi milli takım da dahil 10 sene ceza vermesi ile birlikte ana avrat küfür edecek galatasaraylıdır.
bu olayın f tipi bir oyun olduğunun farkında olan, futbolla alakası olmadığını bilen galatasaraylıdır.
zamanında 'la bizim başkanın olgun pekerle ne işi olur bu ne kepazeliktir' demeyip de 'bizim başkan mafya olluuuum' diye böbürlenen fenerbahçe taraftarına bir gram acımayacak galatasaraylılardanım.. ha ne zaman aziz başkana destek olmayı bırakıp 'kepaze ettin bizi defol' derler, o zaman bi düşünürüz.
(#12952752) nolu entryde kesinlik doğru tanımlanmıştır. fenerbahçeye yapılan haksızlığa dem vurulmadan kendi sadece fenerbahçe galatasaray maçına vurgu yapılmıştır. dolayısıyla inandırıcılığı yoktur. biz bize yeteriz çünkü fenrbahçeliyiz
(bkz: gereği yapılsın)
sadece fenerbahçeye yapılanlara değil de, trabzona yapılmayanlara karşı olan galatasaraylılar da vardır.

(bkz: işte o benim)
Rekabetle haksızlığı ayırabilme yetisine sahip, bir türk takımının gururunu kırmaya yönelik çabayı kınayan bilinçli bir taraftardır.