bugün

fenerbahçede kuyruk acısı olan insanımsı eylemidir.
mehmet topuz konusunda hepimiz topuz olmuş insanların tepkisi.
tilkinin uzanamadığı üzüme koruk demesi gibi bir şey...

(bkz: ula faşo nedir)

(bkz: böle ibne gibim puşt gibim bir şey ağam)
ufak tefek insanların yaptığı zevk alma şekli.
belli bir takım tutmayan sadece fenerbahçeden nefret eden kişilerin yapıcağı iştir.
+ufff yavrum yerim
-ayy terbiyesiz
+lacivert olan rengini yerimm anam
-götümü ye
+onu da yerim sarı maralım lacivert takımım

tatmin olmadım ama ben..
(bkz: ne la bu)
fener'in kız olduğunu anlamamıza vesile olan durum.

(bkz: yüz yaşında hala bakire olan nine)
normal eylem.

fenerbahçeliyim ama arkadaşım mehmet topuzu almak hiç adamlığa yakışmadı. üzdü beni fener.*
ayar yemekten bıkmış fenerlilerin rahatsız olduğu eylemdir.
fenerbahçelilerin şl deki burukluğu ve m united yenilince fenerbahçe de yenilmiş sayıldı gibi başlıkları açan bünyelerin yaşadığı durumdur. beşiktaş manchester'ı yenmiş. iyi etmiş hoş etmiş. tebrikler. her boku fenerbahçeye çevirmedeki amaç ne lan ?

(bkz: söyleyecek çok şeyim var ama susuyorum)
çok hoşuma giden olay. fenerbahçe ve galatasaraydan nefret ediyorum. yarın bi avrupa kulübüne yenilseler (yunan, rum farketmez) sokağa çıkar bayram yaparım. sabah uyandığımda çocuklar gibi mutlu olurum. çünkü nefret ediyorum. çünkü başarısız olmalarını istiyorum.

(bkz: avrupa maçlarında salak ülke puanı muhabbeti)
fenerzedelerin her an her yerde yaptıkları iş. kıyamam ya canlarım benim. adamlar kendi evinde manchester ı yenmiş. hala da fb diyor. yok böyle bir şey ya. çocukluklarına inmek lazım diyemiyorum yoksa fbyle ilgili kötü anılar çıkabilir ortaya. *
fenere koyunca zevkin doruklarına ulaşmasından mütevellit kur yapmak.
manu-bjk maçı öncesinde "nihohahaha rekor kıracak beşiktaş 9 yiyecek" deyip veya maçın alınması ihtimaline karşılık "hayallerde yaşıyor bazı ibneler" diyen fenerbahçeli gençlerin, maç sonrası "yedek takımdı hocu manu ne var yha" gibisinden kendi çaplarındaki hazımsızlık örneklerini sergileyip yine kendi çaplarında tatmin olmak isterlerken kendilerine toz kondurmayan fenerbahçeli gençlerin, kendilerine laf atılınca "nihohoho laf atıp tatmin oluyorsunuz" edebiyatları ile bezediği düşünce akımı.

evet old trafford'ta manu'yu yendik fakat ilginçtir fenerbahçeli gençleri geriyor bu durum.

sen önce kendi civcivini kafesine sok ondan sonra konuş be ablacım? biz manu'yu yendiğimiz için bir şey demedik ki, senin civcivin her türlü lafı söyleyecek.

o değil de çocukluğunuza inersek, 4'lü, 5'li beşiktaş galibiyetlerine rastlarsınız sizin için kötü olur!

edit: lan kendi adamınızın dediklerine laf edemezsiniz, mevzunun özünü anlatırız anlamazsınız. "çocukluk" edebiyatı yaparsınız, somut örnekle "çocukluk" tezinizi yıkarız yine anlamazsınız. garip adamsınız vesselam.
laf atma değildir.
beşiktaşın başarılarını çekemeyen fenerbahçelilere karşı beşiktaşlıların cevap hakkıdır.
ezik takım taraftarı ve onun ezik takımının tatmin yöntemidir. olay çok açıktır. türkiye nin en büyük takımı fenerbahçedir o sebepten en sevilmeyen takımı da fenerbahçedir. bundan dolayı dalga geçilen takım da fenerbahçedir ancak bu dalga geçenler bilmez ki fener e attıkları her laf bizim büyüklüğümüzün ispatı oluyor. o geri kafalı insanlar fener e laf atarken akıllarında kendi takımlarını övüyorlar ama bilmiyorlar ki aslında içten içe fenerbahçe bizden daha büyük ona laf etmeliyiz ki biz daha iyi olalım gibi boş bir felsefe içinde dolaşıyorlar. gençler aynen devam siz bize laf ettikçe biz büyüyoruz. sağolun var olun. ''türkiye de futbol kuruldu kurulalı böyle geldi böyle gidecek , her şeyin ötesinde türkiyenin en büyüğü fenerbahçe (rıdvan dilmen) ''
(bkz: biz burada devrim yapıyoruz sinyorita)
(bkz: kendini bi bok sanmak)
-abi manu'yu yendik iyi koyduk ama değil mi?
+ yerim manu'yu ya fener'i yendik daha ne isterim.
-abi ama manu dünyanın en büyük klübü...
+bize zararı var mıydı hacı manu'nun.. fener her sene döşüyodu bu sene biz yendik boşver şampiyonlar ligini. feneri yenmek başka.rövanşa kadar tadını çıkaralım.
(bkz: siz o kadar oldunuz mu yav)
(bkz: ahhh geldim sanırım ben)
beyni küçüklerin tatmin olmasıdır.
Fenerbahçe'yle dalga geçenler önce bir kendilerine baksınlar! Şimdi tekrar Fenerbahçe'ye baksınlar. Gülmeye devam.Küçük bi ara verin istedim.
Ahahahha yazık lan size. Böyle mi tatmin oluyorsunuz? Demek artık zamanında Fenerbahçe nasıl kötü anlar yaşattıysa size, büyük bi travmaya dönmüş ahahahha.
Yaaaa kıyamam. Sevinin bakalım şimdilik. Fırsattan nasiplenin çünkü sonrasında zır zır ağlayacağınızı biliyorsunuz sümsükler.
Nasıl? Nerde oluyor bu iş?
görsel