bugün

http://galeri.uludagsozlu...-ligi-kura-çekimi-409609/
güzel bir eşleşme olmuştur. kim ne derse desin şanslar eşit.
evet ilk maç kadıköyde ikinci maç italya da şimdiden geçmiş olsun fenerli kardeşlerim, bence eleneceksiniz çünkü zor çok zor işiniz.
bir galatasaraylı olarak tanrı feneri korusun ve elenmesine mani olsun ne diyelim *
totnım ve celsi den iyidir.
Fenere lazlar iyi gelmiyor.
(bkz: bkz)Trabzona sampiyonluktan etti turkiye kupasindan etti.
fenerbahçe lazio yu rahat eler lakin aykut kocaman dan kurtulması gerekir acilen.
italyanları ağlatacağımız eşleşmedir.
lazio'nun seyircisiz cezası bitmedi sanırım. Fener'in şansı yüksek.
fenerbahçe laneti...
2. maç seyircisiz oynanacak, şaka gibi. *
sevindiğim, güzel kura bir kura. fenerbahçeye ters gelecek bir rakip olacağına inanmıyorum. bir adım öndeyiz laziodan.
(bkz: iyi kura)chelsea ve tothenam'a göre. deplasmandaki maçın seyircisiz olması da avantaj olabilir fenerbahçe için. Tabi ilk maçta gol yemeden bir galibiyet şart.
şanslı bir kura çekimi olmuştur. Fenerbahçemizin hakkıyla galip geleceği maçtır.
fener balının dünkü maçtaki gibi yine konuştuğu eşleşmedir.

haa dakika yetmiş sow'u çıkarıp topuzu alan taktik deha başlarındayken fener balı bile tur için yeterli olmayabilir orasını bilemem.

ama umarım ballarını iyi kullanıp hiç olmazsa yarı finali görebilirler.
ben demiştim. (#19003261)
bin ladin ikiz kuleleri yerle bir ettiği gün galatasaray lazio maçı vardı, izizndeydim biletimde vardı o gün öyle şokolmuşum ki maça gitmemiştim. ümit karanın golüyle 1-0 galatasaray almıştı.
Biri faşist diğeri futbol faşisti (bkz: fenev başkanı) iki şerefsiz takımın eşleşmesi.
Forza Livorno!!!
hernanes, zarate, klose gibi oyuncuları olan bir takım lazio ayrıca italyan ekolüyle oynuyor. ayrıca seyircisiz maçın bizim için şans olacağı kanısındayım. umarım lazio faşistlerini eleriz de newcastle-benfica eşleşmesinden çıkan takımla yarı finalde güzel bir mücadele yaparız.
"selçuk oynarsa turu geçeriz" dedigim eşleşme. net.