bugün

Hangi kulvarda olursa olsun fenevbahçe engelleri aşıp kupaları nah alır! Yıllardır süregelmiş bir olaydır üzülmek zerre gerekmez!
bu futbol takımı için geçerlidir bayan voleybol takımı işin dışında tutulmalıdır.
artık statlarda marş olarak söylenir hale gelmiş vahim durum.
tesadüf müdür, alın yazısımıdır henüz anlamadığım olaydır. ama bugün hepimiz acıbadem kızlarını destekliyorduk... teşekkürler kızlar.
100. yılında bayan basketbol takımının küme düşmesinden daha büyük bir eziklik değildir. *
belki kupaları alamaz ama o kulvarda diğer takımların adı bile geçmez. ayrıca hainliktir. sonuçta türkiye yi temsil ediyor. o fenerbahçe ambleminin üstünde türk bayrağı var*!!
(bkz: eksilemeyin lütfen) ben daha bir şey demiyorum aga. bunlarıda gördüm ya.

tanım: bir beşiktaşlı olarak saçma bulduğum laftır. bildiğin alıyor kupa.

edit: bütün entrynin espirisi gitti. niye siliyorsun yazdığın şeyi? oldu mu şimdi? *
100.yılında küme düşen bayan basketbol takımının 2009 fiba eurocup şampiyonu* olduğunu bilmeyenlere duyurulur.
--spoiler--
içimdeki fener aşkı bambaşka.
bu büyük taraftarınla (0) çok yaşa.
fenerbahçe engelleri aşıyor.
kupaları birer birer nah alıyor.
--spoiler--
varsın kupaları alamasın. olimpik sporlar içinde avrupanın bir numaralı kupasında final oynayan tek türk takımı olan bir takıma sahipler...
fiba eurocup'ı kazananın avrupa şampiyonu olduğunu zannedenlere o ünvanı almak için fenerbahçe'nin finalini henüz oynadığı şampiyonlar ligi * kupasını almak gerektiği duyurulur.
(bkz: aziz yildirim in gozyaslari)
almaya alışık olan bir bünyenin ki bu, fenevde yeterince mevcut olduğundan dolayı, etkilenmeyeceği olaydır.
(bkz: ALLAH başka dert vermesin)
engelleri aşıp kupaları nah alması bir tezahüratın bir kıtasıdır. babayı almaları muhtemeldir.
türk takımlarının, herhangi bir branşın ''avrupa kupa 1' nde '' ulaşabildiği en büyük başarıdır *.
cehennem kuyusunda ki türk misali; yukarıya çıkanı, aşağıya çekmeye çalışmanın manası yoktur. zaten başaramaz bunu kimse. çekememezlik ettiğinizle kalın, ve çenenizi kapatıp saygı duyun.
şu an tüm takımlarınızı toplasanız değil fenerbahçe acıbadem bir osmokroviç etmez.
dört naldan gelip engelleri biri aşamazsa diğerinin aşacağı FENERBAHÇE CUMHURiYETi spor kollarıdır.
tecrübesiz olmasındandır.

not: kınaları hazırladım, götüne kına yakma meraklısı varsa gönderebilirim.
tarihin tekerrürüdür.

darısı artık lige. bursaspor'u da günahım kadar sevmem. ama fener böyle ucuna gelip eline alınca daha mutlu oluyor insan.
hele ki o kupa türkiye kupası ise fortis de olsa ziraat da olsa bir türlü veremiyorlar febeye kupayı. pardon sanırım febe alamıyor.*
yine tarihin tekerrür etmesidir.

(bkz: #7989929)
(bkz: başlığa selam çakmak)
(bkz: 9 kasım 2010 mke ankaragücü fenerbahçe maçı)