bugün

saat 20:00'da ankara 19 mayıs stadyumu'nda oynanacak ziraat türkiye kupası grup 1. maçı. ankaragücü'nün geçen seneki mağlubiyetin intikamını alacağı maç. farka gider mi bilemem ama her türlü ankaragücü'nün alacağını düşünüyorum. ev sahibi avantajını iyi kullanıp, taraftarının da desteğiyle, o göze hoş gelen, tempolu ve akıl dolu oyunuyla, defansta büyük hatalar yapan fenerbahçe'nin biletini kesecektir. umarım marek sapara da o zamana kadar iyileşir de defansın arkasına attığı, akıllara durgunluk veren paslarını bu maçta da atar. stanislav sestak da bitiriciliğini konuşturur ve bu güzel pasları gole çevirir. güzel olacak güzel.

(bkz: bu sene şampiyon anadolu dan)
(bkz: bastır ankaragücü)
gerizekalı ankaragücü yönetiminin saatli tribününün tamamını fenerbahçe'ye ayırdığı maç. ulan şerefsizler orada sokak grubu var bilmiyor musunuz? ne yapmaya çalışıyorsunuz lan? böyle bir saçmalık olur mu? biz kadıköy'e gittiğimiz zaman onlar bize ne kadar yer veriyorlar? bir an önce bu saçmalıktan dönülsün! bilet fiyatlarına hiç girmiyorum. sanki şampiyonlar ligi maçı amına koyum.

kale arkası: 50 tl
maraton: 60 tl
sağ-sol kapalı: 70 tl

oha amına koyum ohaa.

(bkz: yönetim şaşırma)
--spoiler--
yönetim yaptığı yanlıştan dönmüş sokak grubunun tribününü yine sokak'a bırakmıştır. bilet fiyatları ama hala aynı.
--spoiler--
geçen sene deplasmana gittim 33. hafta ankagücü tribünleri bursa diye bağırıyolar trabzon diye bağırıyolar urfa diye bağırıyolar zaten ankaragücünü tutuyolar biz de dedik madem öyle
5 lira verelim fener diye bağırın zamına koyduk çarşamba maç özetini izledim maç sanki kadıköyde türkiyenin en iyi deplasman taraftarı biziz maç bitti küfürler atıştık falan bir sikim olmadı işler değişti süper lig maçlarında deplasman taraftarı korunuyo 2 deplasmana gelen adam zaten sağlam adamdır ne olursa olsun bilet fiyatlarının a.q ne lan bu milleti sömürüyolar %5 deplasmana yer bırakılmalıdır. Taraftar gruplarının yeri deplasman tarafına bırakılmamalıdır. fiyatları ucuz tutup atmosfer yaratılmalıdır.
Formdayız ankaragücü ise dökülüyor alırız 2 farkla falan
ankaragücünün her daim tokmakçısı *bursasporun berabere kaldığı fenerbahçe ile ankaragücü arasında oynanacak maçtır.
20.00'de başlayacak, trt 1'den naklen ekranlara gelecek maçtır.
ankaragücü kulübünün kayyuma devredilmesi sebebiyle yaşanacak kafa karışıklığı neticesinde fenerbahçe nin farklı kazanacağı karşılaşmadır.

beşiktaşlıyım
4-6 gol olur. kaçırmayın derim.
büyük olasılıkla ömer üründül'ün yorumlayacağı maç.
(bkz: çok özledik be abi)
aralarında son maçta ankaragücünün 3 yemesi onları hırslandırır mı bilmem ama feneri yenmek için uygun bir fırsattır çünkü eksik gırla.
futbolun enteresan bir oyun olduğunu hatırlayacağımız maçtır*

(bkz: ömer üründül)
Fenerbahçe'nin; Serkan Kırıntılı, Bekir, Yobo, Santos, Gökhan Gönül, Caner, Cristian Baroni, Stoch, Kazım, Gökay iravul, Semih onbiri ile çıkacağı karşılaşma. baktımda yaş ortalaması 24.
gol olan maçtır. 1-0 fenerbahçe kazanmaktadır.
fenerbahçe nin 12.dk da semih in attığı golle 1-0 öne gectiği maçtır.ayrıca ankaragücü taraftarları tokmakçıları bursaspor lehine tezahurata başlamıştır bile.
stoch'un yaptığı quaresmavari vuruşun direğe takıldığı maç.
sözlük yazarları tarafından pek iplenmediği gözlenen maç.
sıkıcı bir maç olacağını düşünmüştüm ama yanılttı beni fenerbahçem eskisi gibi değil artık zevkli bir maç özellikle stoch şov var.
verenlerin öpüleceği maçtır.
fenerbahçe nin çok güzel oynadığı maç. bu kadar kadro derinliği olan, her mevkiisi kalite kokan bir takım daha yok.
ümit özat'ın mağlup durumda olan ankaragücü'nü 6-2-1-1 düzeniyle oynattığı maç. o değilde bu ülkede ümit özat bile teknik direktör oldu ya ben daha ne diyim.
her iki tarafında iyi mücadele ettiği, zevkli bir maç. şahsen sıkıcı bir karşılaşma bekliyordum.
digiturk üzerinden 333. kanalda, hd olarak izlenebilen maçtır.
kazım ın yardırdığı maçtır. adam gibi oynasa türkiye de bulunduğu pozisyonda en iyisi olacağını bir kez daha göstermiştir.
verenlerin şukulanacağı maç.
2 gole daha ihtiyacım olan karşılaşmadır. yoksa birbirinizi öpün banane. *