bugün

allah düşürmesin dediğimiz durumdur fifa, pes oyunlardan çıkarıyor, tüm türkiye de herkes şikeci diye damga vuruyor.
(bkz: galatasaray ile o kadar dalga geçmeyecektik)

hak veriyorum lan. çok ahını aldık olum bunların biz...
rezil olan fenerbahçe değil, *şikeyi yapan insanlardır. sarı-lacivert çubukluyu giyen her yürekli futbolcu, büyük taraftarının da desteğiyle, düştüğü yerden kalkmayı bilir, o çubukları da daha önce olduğu gibi yine ...
geçen sene toplamda iki dakika sevindiler. bu sene de şike soruşturması kapsamı sayesinde bakalım şampiyon olamadan şampiyonluğa ne kadar sevinmiş olacaklar. ama iyi oldu. bu ülkede, anelka eliyle hakem önünde gol atmıştı. biz çok çektik fener lehine hep bir yerden bir şey olmasına. ama artık onlar düşünsün.
yeni malatyaspor- fenerbahçe bank asya maçını dört gözle bekliyorum.
Son dakikada Küsküyü yiyenlerin avunacak bir şey bile bulamayıp fenere saldırması kadar ezik bir hal değil.
https://www.uludagsozluk.com/e/36553426/

Üstteki entryi refere ediyorum. hohoho buralarda on beşlik ergenler gibi sızıldanıp duracağına git bir kova tiner daha dik kafana. göt gibi kalmış takım.
Ezik beşiktaşlı avuntusudur.

1 sene şampiyon oldular koskoca fenerle sidik yarıştırıyorlar. Siz iki sene şampiyon olsanız ne olur? Önümüzdeki 20 sene gene boş!

(bkz: Çekmişim tineri taş gibiyim)
güldürmüştür.
2 sezondur hakemlerin himayesinde biryerlere gelip, bugün ki maçta da yaptığı onlarca kartlık faul'e ve çirkef hareketlere rağmen kart gösterilmeyen , 9 kişi bırakılmış ve en kötü sezonundaki fenerbahçe'ye üstünlük gösteremeyip oyuncularının loserlıkları yüzünden maçı kaybeden büyütülmüş(!) Bir takımın taraftarının deli saçması hedeleridir. Hiçbir zaman büyük takım olamayacaksınız!
görsel
lamı cimi yok. fena koyduk 90 da.

tinercilerin götü tutuştu. şampiyonluk turu atacaklardı taşşak oğlanı oldular. umarım başakşehir şampiyon olurda göt olup kalırsınız tinerciler.
başlıkta fenerbahçe yerine bursaspor kelimesi konulsa anlam bütünlüğü tam olarak sağlanmış olacaktır.
sanki fenerbahçe 2 sezon da bir şampiyon oluyor amk. ulan sikik şampiyonlar ligine gittiğiniz en son zaman da ps2 vardı göt lalesi.