bugün

bu sene 29. su gerçekleşen olayın bir sonraki seneki halidir.
tek sebebi vardır;

(bkz: aziz yıldırım)
doğaldır türkiyenin en büyüğü ya.
bu gidişle 10 sene sonra "fenerbahçenin 40 yıldır türkiye kupası alamaması" başlığına öncelik edecek olan olaydır.
bir fenerli olarak çokta sikimde olmayan ama harbiden benide şaşırtan olaydır.
yuh amk 30 sene oldu neredeyse, ulan insan 10 yılda bir alır bari.
ama yinede seviyoruz takımımızı varsın 100 sene daha almasınlar ne yapalım biz kabullendik artık.
(bkz: sen kahinmisin)
Fenerbahçe 30 yıldır Türkiye kupasını alamamış olabilir ama Türkiye'nin %30 nun sevgisini aldı.
fenerbahçe'lilerin çok ta sikinde olmayan durumdur. fenerliler şu an fenerbahçe acıbadem'in "dünya şampiyonu" olması ile daha ilgilidirler.
ama fener'liler dışındakilerin çok daha sikindedir, o da olmasa ellerinde malzeme kalmayacaktır fener'le dalga geçmek için.
fenerbahçe'nin türkiye kupasını alamamasının nedeni en son yendikleri maçta deprem,sel baskını gibi doğal afetlerin olmasıdır..bundan dolayı o dönem ki insanlar tarafından daha türkiye kupasını alamayın emi diye lanetler edilmiş,beddualar okunmuştur bundan dolayı kupa yüzüne hasret kalmışlardır *
kimi inançlarda birkaç yıl içinde fbnin kupayı alacagı kimi inançlarda ise bir asır daha alamayacagı söylenir ama gercek olan sudur ki bnm için artık kupanın bir önemi kalmadı kısaca bu kadar maskara olduktan sonra olmasa da olur diyebileceğim olay.
matematik hatası.
2011-1983= 54.891.598,45 tir.
(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
her sene başında"Türkiye kupasını alalım yeter diyip, işi en son şampiyon bari olalım anasını satayıma dökmekten bıktım. cidden bi fenerli olarak çokta sikimde değil. hiç aldığımızı görmedim, burda yazanlar içerisinde onu göreninde hatırlayacağını sanmıyorum ama
malzeme olarak başka bi bok uretemeyince 8-0, 6-0 yada 21 yıldır sampiyon olamayan takımlarda var.
*
ne zaman papa müslüman olur, Nokia 3310 tekrar moda olur, Güiza yeniden gol kralı olur, işte o zaman fener kupayı alır aga..
alışılagelmiş bir durumdur. babam 15 yaşındaymış.
önümüzdeki yıl tüm yazarlar bu başlığın altında cirit atıp türlü şakalar yapacaktır.
bende bir fenerli olaraktan:
sahaya çıkıp biz oynamadığımız için veya o golleri şahsen ben yemediğim için bunun şakasını biz sevgili fenerbahçe taraftarına değilde gidip futbolculara söylemek daha doğru olur diye düşünüyorum...
azerbaycanda bile alay konusu olmuş.
yene hüsran, yene keder
Fenerbahçe'nin artık bir tarafında olmayan durumdur.
vasat fenerbahçe taraftarları açısından üzücü bir durumdur.
vasatın altında takılan galatasaray taraftarının kendini avutma mevzusu.
"30 sene oldu
alamadın kupa
o.ç. i.ne kanarya
i.ne kanarya!!"

diye tezahüratı bile vardır.
güncel Önemli Başlıklar