bugün

galatasaray olmayınca bakın ne güzel geçiyor kavgasız gürültüsüz.
(bkz: melo nun beşiktaş a çektiği haraket)
(bkz: terbiyesizlik)
şöyle birşey var. beşiktaş beşiktaştır. beşiktaşın paf takımını koy tempolu oynar. beşiktaş ı bildim bileli tüm derbileri aksiyonlu geçer. 2000 lerin başından beri (benim küçüklüğümden beri yani) beşiktaş derbilerde canla başla oynar.

fenerbahçe'nin futbolu yıllardır bana itici gelmiştir. top çeviren, barçaya özenen bir takım gibi. futbolu gerçekten zevk vermiyor. ama beşiktaşı sevmesem de futbolu hep iyidir.

galatasaray a gelirsek, galatasaray eğer tempolu, kaliteli, üstün oynarsa fenerbahçe de öyle oynamaya çalışıyor. fenerbahçe galatasaray maçları daha heyecanlıdır ama bu akşamki maçta inanılmaz yüksek tempolu beşiktaş a karşı reaksiyon gösterdi fenrbahçe. bi de meireles atılınca tam oldu. bakın görün tüm takımın ayakları koptu. beşiktaş %20 arttırdı kendini, fenerbahçeli futbolcular ise en az %80 eekstra efor sarfetti.

kısacası yine durduk yere galatasaray a saldırmaya başladı bazı geri zekalılar. size tek sözüm var. ananızı siksin galatasaray.

not: alınmaca darılmaca yok siz istediniz çünkü ortada galatasarayın kendi yok adını ağzınıza alıyosunuz. gidin çöpe attığınız meireles e giden paraları toplayın gidin çöpe giden q7 nin paralarını toplayın. adam olun !
kendi aralarında çelik çomak oynamak gibi bir şey bu iki takımın aralarındaki maçlar. galatasaray maçlarında böyle tempo yapamazlar siklet farkı var.
dogaldir zira sonucu fb-gs maclari gibi onceden belli degildir.
dogrudur. besiktas maclarimizdan daha cok keyif alrim. gs maclarin da ise kazanacagimiz bellidir. heyecan yapmam.
Heycanlandirir tabi hangi takimin şikede daha basarili oldugu hep merak konusu olmustur. Zengin olan kazansin beyler.
bjk nin fenerbahçe karşısında oyun taktiğini tahrik etme ve rakibi oyundan attırma gibi çirkeflikleri olarak belirlemediği ve sahada sadece futbol oynandığı için doğal olarak sahaya yansıyandır.
Bol gollü seyri yüksek maclardir.
Herzamanki olduğu gibi bugün de zevkli geçicektir. *
güncel Önemli Başlıklar