bugün

bana ait bir söylemdir.

geçerli olabilmesi için delikanlıyım diyen diğer taraftarların da aksini iddia etmesi gerek. yüreği olan gelsin.

edit: entry sayısı giderek düşüyor. bu arada hala bi delikanlı karşıma çıkamadı. atıp tutarken iyiydi gençler, hayırdır? iddiam sabit ama geçerli olabilmesi için birinin aksini söylemesi lazım. he, biz delikanlı değiliz diyorsanız onu biliyoruz zaten.
kimseyi ilgilendirmeyen, kimsenin s*kinde olmayan cümle.
(bkz: çok doluyum be sözlük)
(bkz: sözlükteki gereksiz insanları temizleme çalışması)
(bkz: yürü be koçum)
göt korkusuyla ne yapacağını şaşıran yazar * söylemidir.
ne olur gitme ufak tefek şeylere kızıp gitme. ne yapmadılar ki fener çok istedi diye. yavaş yavaş kabul edelim senin ilacın tff.
'çok delikanlısın'
'helal olsun sana'
'yürü be'

'kanarya yüreklim' bunların içinde en uygun olanıdır.
kaçmak aslanlara, kartallara göre değil tabiki de bir minik kuşa göredir.
götlerinde korkanların yanaşamadığı iddia. atıp tutarken iyiydi, hadi bi tane adam çıksın da tamam ulan girelim iddiaya desin?
büyük lokma ye büyük konuşma denilecek tepki.
fenerbahçe aklanmassa taraftarlığını bırakırım şeklinde olması arzu edilen önermedir.
galiba yazarların çoğu sözlüğü bırakmak zorunda kalacak diye insanın aklına geliyor.
fenerbahçeli olmak demek sadece kazanırken değil, kaybederken de ligden düşerken de ne olursa olsun bu kulübe hep destek tam destek vermek demektir. o yüzden gerçek fenerbahçeliler ne olursa olsun fenerbahçeli kalacaklardır.
fener aklanmazsa ben de belenenses'i bırakırım.
(bkz: fanatik belenenses taraftarı olmak)
aklanirsa da birak.
güle güle elvada... herkes kendi yoluna...
(bkz: temiz entryler operasyonu)
kendisini tutan yoktur. şimdiden bıraksın sözlüğü*
(bkz: hazırlan sen o zaman yeğenim)
iki kere son macta şampiyonluğu bırakan takımı şikeyle itham etmek insafsızlıktır, adiliktir, şerefsizliktir !!
sonuna kadar katılıyorum aynı şekilde üzerimize atılan iftiralardan kurtulacagımıza olan inancım sonsuz.bu komployu kuranlar yaptıkları bu adiligin altında kalacaklar.bu igrenç komploya dahil olan uefa da en agır şekilde bedelini ödeyecektir bu yaptıgı hukuksuzlugun bunu herkes görecek sonuna kadar haklıyız.
fenerbahçe zaten ak ve pak güzide bir spor kulübümüz, burada sorun üçüncü kez son hafta kaçan şampiyonluğun travmasını kaldıramayacak bir taraftarın tepkisinden çekinen bir başkanın yaptığı spor ahlakına aykırı girişimlerdir ki tabi hukuki olarak hükme bağlanırsa.Yanlış anons olmuş dostum seninkisi fenerbahçe zaten aktır.Ama yöneten şahıslar, orasını zaman gösterecek...
adam kendine ve kulübüne güveniyor ama burda atıp tutan ergenler güvenemiyor.
aksini iddia ediyorum. fenerbahçe aklanmayacak ve ben de sözlüğü bırakmayacağım. ee ne olcak şimdi? ehueheueheueuhe
(bkz: kime çektin bilmiyorum)
yolun açık olsun.
şekip mosturoğlu tutuklandı yavaş yavaş bavulları toplayın.
güncel Önemli Başlıklar