bugün

her şeyi eşitliğe bağlayan , dünyamızın güzide varlıkları, olmazsa olmazımız kadınlarımızın, niye savunduklarını bir türlü anlamlandıramadığım feministliğin bitiş eşiği hatta eşikleridir.

- hesap öderken feminizm yerini ataerkil yapıya bırakır.

- beden işlerinde çalışmak gerekiyorsa feminizm yerini " kaba hayvan nolcak " a bırakır.

- iş dönüşü yorgun argın bindiğiniz otobüste 5 çayından dönen kadına yer vermezsiniz işte o zaman feminizim yerini " öküz işte " ye bırakır.

- hadi sen de git maden de çalış o zaman dersiniz. feminizm yerini " benle senin kuvvetin bir mi salak " a bırakır.

liste böyle uzar gider. entryi hatun kişilerin şaka anlayışına sığınarak sonlandırıyorum. affola.
(bkz: seks)
Koca bulunca bitter.
oruspunun yemini yarak görene kadardır.
feministlik yatakta da suruyor mu merak ediyorum. kati erkeksi feminist yatakta, sik beni mahmut sik oh erkegim.... feminizmin tikandigi nokta yarrak girince erkek egemendir.
çorum ürgüp konyayı bulana dek.
Feministlerin sevismediğini, erkek cinsel organından falan nefret ettiklerini ve görmediklerini, evlenmediklerini, sevgili vs.olmadıklarını düşünen embesil avına konu olan eşiktir.

Feministler siki sever beyler, çünkü onlar kendilerini severler. Kendilerini mutlu etmek isterler dolayısıyla sik severler ama her siki sevmezler seçicidirler amına layık olanları severler. Eh dolayısıyla seçilemeyen pipicikler acılarını böyle salak yargılar uydurup, saldırarak çıkarırlar.

Bunun dışında feminizme ve dolayısıyla kadınlara bok atmadan önce biraz okuyup araştırsanız, ne anlatıyor lan bunlar deseniz iyi olur, komik duruma düşmezsiniz.
iyi bir koca bulunca herhalde. Eski feministlere sormak lazım.
Yarak afedersin.