bugün

bazı eziklere kapak olmuştur.
bariz ofsayt.
buz gibi ofsayt.
melo nun Beşiktaş'a attığı golü arıyordum,nihayet buldum.
ofsayttır. boş boş konuşuyorlardı kayseri maçında. ne oldu ofsayttan gol attınız.
görsel
Çocuğu kartala koymuş, sesi civcivden getirtmiştir.
şans golüdür önüne düşmüş.
ofsayt olmadığını iddaa edecek yoktur ama yok ofsaytın babası yok, buz gibi ofsayt bir pozisyon değil. yok bu pozisyonu kaçıran hakem olmaz diyorsanız beyninizden şüphe ederim.
9 puan farkla süper final zımbırtısı yüzünden şampiyon ilan edilmemiş bir takımın golü ofsaytmış, değilmiş. Evet çok önemli bir konu.
özellikle ofsayt diyenlere giren goldür.
ofsayt olmasına rağmen verilmiş goldür, dert etmeyin bi kaç tane daha sallarız onlara sayın.
ofsayttır..
bariz ofsayttır. ayrıca golü atan oyuncu ve taraftarlarının köpek gibi sevindiği goldür.

edit: (bkz: gücenme)
"melo'nun ön ayakları ofsayt ama arka ayakları geride"
goldür.
buz gibi ofsayttir..selçuk da ikinci sarıdan atılmalıydı..

ayrıca melo gol sonrası köpekvari sevinci ile yine ''en antipatik oyuncu klasmanında'' emre belözoğlu'nun önünde yer almıştır..
ofsaytın ne olduğu konusunda ders niteliğini taşıyan goldür. ondan sonra altı ay sow pasif ofsaytta mıydı diye tartış. sizin var ya adaletinizi sikim ben.
hakem hatası, sevabı ya da ofsayt sonuç olarak gol verilmiştir. Aynısının tersi olduğu da olursa kimse ağlamasın, daha 5 maç var. Tanım: verilmiş goldür.
quaresma' nın hava topundaki dirseğine vermesi gereken kırmızı kartı unutan hüseyin göcek' in, maça etki eden bir hatayla verdiği goldür.
bu hakem hatası, fenerbahçe - kayserispor maçında furkan özçal' a yapılan ancak hakemin kaçırdığı faulden sonra gelen fenerbahçe golünde olduğu gibi önemli bir hatadır.
hangisi?
1 tanesi ofsayttır.
güncel Önemli Başlıklar