bugün

yani olduğu çok olmuştu da bu kadarı hiç olmamıştı, şeklinde devamı gelen tespittir.

hiç bir dönemin federasyon başkanı basın karşısına geçip açık açık, fb. dışındaki diğer takımları böyle tehdit etmemiş ve etmekle de kalmayıp resmen göstere göstere diğer bütün maçları fb. nin avantajına olacak şekilde ince ayara sokmamıştı.

şampiyonluk ve başarı egosu onurun önüne geçtiği vakit, orada nefes almak bile zor gelir gururlu insana.

edit: üşüşüp "gel len gel fenere laf etmişler hebebe hübebe, eksileyek hemen" şeklinde ki arkadaşlar bir yana, muhtemelen kısa zaman içinde, fener'in cengaver mod.ları tarafından uyduruk bir bahane bulunup silinecek bu entry ama olsun be ben içimdekini söyledim ya yeter.
t.a.y.f.f.
(bkz: türkiye aziz yıldırım futbol federasyonu)
(bkz: skerler)
(bkz: bizde böyle her sene böyle)

hep aynı geyik..

ama fenerbahçe hiçbir dönem bjk vs gs ye bu kadar puan farkı atmamıştı.
(bkz: bu hafta hakemlere bok atamadık)
üst sıraları sadece hayal edebilen, 2 sezondur zirveye 10 puandan fazla yaklaşamayan takım taraftarlarının saçmalaması. dinamo kiev'i de federasyon destekledi herhalde.

(bkz: bsgçk)
yediği yarrağı beğenmeyip, "iki tane gibi sanki, öyle hssettim götümde; eminim başka bir tane vardı bence, bu yarrak tek başına sikiyor olamaz" diyenlerin çıkarımıdır. biraz da " o sikilen göt" hakkında konuşmakta fayda yok mudur?
fenerbahçe 5.-6. sıradayken ses sedası çıkmayan şerefsizlerin,namussuzların,haysiyetsizlerin fenerbahçenin ligi kazanmak için muhteşem bir camia ve takım birlikteliği sağlaması neticesinde ilk sıralara tırmanması ve lider olması durumunda her sene aynı kahpelikten vazgeçmemesi uğruna uydurdukları iftiradır.

Gürcan Bilgiç'in çok güzel bir cümlesi vardı, geçen sene kurmuş olduğu aslında tam da bu konuyla alakalı:
"Kirli" dedikleri ligde Bursaspor'un şampiyonluğunu görenlerin, hangi taharet ile temizlenecekleri de anlatılamaz."
(bkz: diana taurasi)
Tipik beşiktaş galatasaray veyahut trabzonspor u destekleyen insanların fenerbahçe düşmanlıgından ileri gelen görüş. Allah ıslah etsin efendim.
(bkz: tff nin ince detayını fark edemeyen bizler)
haluk ulusoysuz fanatik galatasaraylı idi...

hiç konuşmadılar.

yıldırım demirören'in kayınbabasıydı...

hiç konuşmadılar.

yıldırım demirören papermoon'da galatasaray'la yaptıkları anlaşma sonrasında birbirlerinin altına yatarak şikeyle aldıkları kupaları bu adama götürdü...

hiç konuşmadılar.

fanatik fenerbahçe düşmanıydı...

hiç konuşmadılar.

bana göre fener küme falan düşmesin. bence futbol şubesini kapatsınlar komple... ama bunu yaparken de 1959 dan beri kim ne bok yediyse çıkarılsın, sonra hangi şampiyonluk kimin hakkıysa verilsin, şike yapanlar da her şikeli yıl için bir alt lige düşürülsün... götünüz yer mi?

yemez mi? yemez tabi. 14 nisan öncesi geçersiz. niye?

sonra biz ak sütten çıkma ak kaşığız tripleriniz. bukalemun diyoruz inanmıyorsunuz.

bu adam kanunen biz bu takımlara bir şey yapamayız kanıt yok, yaparsak oy veren herkes 1 ile 3 yıl arası hapis cezası alır diyor.

bu adam için federasyonu fenerasyon yaptılar. fenerbahçe'yi düşürmediği için. fener düşsün dertleri bu. düşsün ki senede 2 defa çakmasın bunların her birinin takımlarına.

tamam düşsün de niye düşsün... hangi kanuna göre düşsün? kanıt yok ortada.

siktiret kanununun sokmuşum kanununa fıkrasının fener düşsün de nasıl düşerse düşsün bendine göre.

kanun...

nizam...

bunlar bugün bize lazım olduğu kadar yarın da size lazım olacak.

fenerbahçe'yi bu adam değil, oy veren 5 galatasaraylı 2 fenerbahçeli 4 beşiktaşlı 1 kırıkkalesporlu adamın oyları düşürmedi... bu adamın oy hakkı bile yok...

şimdi bi zahmet.

bi zahmet. bi siktirip gidin.

türkiye futbol federasyonu başkanıdır. antifenerbahçe bukalemun federasyonunun değil.