bugün

Geçtiğimiz sezonu son sırada tamamlayıp 2. lige düşmüştü. Mali yükümlülüklerini yerine getiremedikleri için 3. lige düşürülmüş.
bunlar da oranın fenerbahçesi heralde...elle tutulur hiçbir sikim başarısı olmayıp şu kadar senedir ona buna içeride yenilmiyoruz diye hava attıklarına göre...
Samsun büyükşehir belediyesince yürütülen çalışmalar doğrultusunda Samsunspor'un kardeş takımı olmuştur.
Ayrıca 41 senedir marsilya'ya kendi evinde yenilmiyormuş.
Fenerbahçe'de böyleydi. Ama Bir gün kayıverdiler çimlerinde...
forması güzel futbol takımıdır.
Bir Ronaldo fiyatına mı gitmiş. Oldukça düşük.
100 milyon euro'ya satıldıysa kelepir gitmiş kulüptür.
galatasaraydan bile daha çok tuttuğum takım.
2013-2014 sezonunda liverpool' dan sonra en kötü formaya sahip takım olduğunu iddia edebilirim.

deplasman forması;

http://2.bp.blogspot.com/...eaux-13-14-Away-Kit-2.jpg

bu da liverpool; http://www.footyheadlines...me-away-third-shirts.html
bugün, 10 mart 2013'te oynanacak maçta bastia karşısında galibiyetine 1.35 oran verilen takım.
sabriden yediği golden sonra bir türlü iflah olmayan takıma verilen isim. aynı zamanda türk halkının gözünde imajı inanılmaz derecede zedelenmiştir.
galatasaray taraftarının (bkz: koyduk mu)diyebileceği bir kulüptür..
sarbi nin galatasaray geçmişinde kaleyi tutturduğu ender şutlardan biri ile elenen takımdır hangisi daha korkunç..*
harry kewell'ın o inanılmaz golü attığı takımdır. maçın sonunda birçok kişi ağlamıştır.
rogerio da silva bobo ile ilgilendiği söylenen kulüp.
yoann gourcuff gibi insan üstü bir oyun kurucuya sahip olan takım.geçen sezonu şampiyon olarak kapatmalarına karşın bu sezon bekleneni verememişlerdir.gol yollarındaki en büyük kozları olan chamakh ı da arsenal e kaptırmışlardır.yazıktır,günahtır..
olympique lyonnais tekmesinin ardından ligde de paris saint germain'e dömelen kulüp. ulrich rame'nin kırmızı kart gördüğü maçı yanılmıyorsam üçüncü kalecileriyle oynadılar ve 3-1 kaybettiler. yarım saat kadar, farklı zamanlarda izledim maçı. mevlüt erdinç de bir gol atmış ama izlediğim zaman zarfında hiçbir boka yaramadı kendisi.

velhasıl kelam, bir ara 8-10 puan fark attıkları lyon'un gerisine düşmüştür bu adamlar. lider 32 maçta 60 puanla auxerre, ikinci 30 maçta 59 puanla marsilya. lyon ve montpellier'in ardından, şampiyonluk kovalıyorlar artık. ama insanüstü bir mücadele sergilemezlerse erişemeyecekler gibi.

bordo'yu siktir edip ligue 1 tarihinin en güzel sezonlarından biri olan şu 2009-2010 sezonunu zevkle takip edelim yahu.
inci sözlük'ün kadim yazarlarının finale kadar çıkaracağı takım olmasının dışında şu ana kadar uefa şampiyonlar ligi'nde yoluna devam eden takımlar arasında tek namağlup olandır, sadece tek bir maçta rakibini yenememiştir.*

şimdiki rakipleri de kendi ülkelerinden olympique lyonnais ki hafızam beni ayakta zikmiyorsa uefa şampiyonlar ligi'nde ilk kez iki fransız kulübü birbirine rakip oluyor. biz* geçen sene bunları uefa kupası'ndan elerken "vasat takımı zar zor elediler" şeklinde yorum yapan çengelköy hıyarları o kadronun şampiyonlar ligi'nde ne işler yaptığını bir seyretsin ama utanmasın, bilmezler onu yapmayı...
şampiyonlar liginde finale çıkarlarsa inci yazarlarına bedava maç bileti verileceği söyleniyor. *
forza bordeaux. şaraplarıda çok iyidir yalnız.

(bkz: bordo mavi)
inci sözlük yazarlarının desteğini arkasına almış yegâne takımdır.
bugun oynanmasi gereken le mans maci firtina sebebiyle ertelenmistir.
bu senenin şampiyonlar ligindeki sürpriz takımıdır.
ben ağladım, sen de ağla takımı.
ulan kitapsızlar ne vardı monaco'ya yatıcak?

erkek adam bordo takım tutmaz dedirtti bu gece.
dün rennes deplasmanında puan çıkaramamış takım. 4-2 yenildiler.

açık ara zirve günleri falan da bitti böylece. montpellier ile arasında sadece 3 puan var.
tarihinin en güzel golünü daddy cool'dan yemiş olan takım.

Edit: ulan öküz gibi yanlış yazmışım daddy cool'u. Ay em sori daddym, coolum, harrym, kewellım...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar