bugün

Hakkın pesinde olanlara karsı olan takip ettiği rejime aşiri baglı olan kimse.
teorisini bulgar komünisti dimitrov yoldaşın oluşturduğu yönetim biçimidir.
teorisini italyan filozof ve entelektüel giovanni gentile'nin platon ve niccolo machiavelli başta olmak üzre pek çok filozofun görüşünden esinlenerek oluşturduğu siyasi ideoloji. son zamanlarda değil yaklaşık 70 yıldır malın davarın ağzında sakız olmuştur.
Kötüler olmasaydı iyiler anlaşılmazdı, halen anlaşılır olduğu şüpheli.
Devlet ideolojisi olunca devletin büyümesi kesinlikle engellenemeyecek, sürekli geliştirecek güzel ideoloji.
akp'nin üstünü süsleyerek savunucusu olduğu akım. ingeborg bachmann'ın "barış" üzerine yazıp çizdiği onca şeyin üstüne malina romanı üzerine yaptığı söyleşide "faşizm" üzerine söylediği sözler son derece ilgi çekicidir. Evet "faşizm nerede başlar?" buyrun bir yazarın cevabı:

"faşizm nerede başlar sorusu üzerinde daha önce düşünmüştüm. Faşizm, atılan ilk bombalarla başlamaz, her gazetede üzerine bir şeyler yazılabilecek olan terörle de başlamaz. Faşizm, insanlar arasındaki ilişkilerde başlar, iki insan arasındaki ilişkide başlar… Ve ben anlatmak istedim ki, savaş ve barış yoktur, hep savaş vardır…”
Yapanın götüne sokulması gereken ilkel eylem.
görsel
kürtçü pezolar için türk milliyetçiliğidir.

not: dikkat edin her kürt demiyorum.
ümüğe benzeyen şey. sadece kahrolmaya yarıyor.
-michael sikkofield
budur:
http://www.kibrisca.com/f...04amino0.gif&Size=300

görsel

görsel

görsel

Kıbrıs Türktür
ermenilerin hocalıda yaptığı eylemin fikriyatıdır.
“Bir kadının dekoltesi yüzünden işten kovulduğu ülkede, Faşizm çırılçıplak geziyor.”
Hala ırkçılıkla karıştırılan felsefi görüş.

(bkz: her şey devlet içindir)
(bkz: insan devlet içindir)
gücün üstünlüğüne inanan ve icraatlarını haklılığa değil güçlülüğe dayandıran kimse ( ne oldu aklınıza biri mi geldi) faşisttir. faşizmde eylem önce gelir, ardından bu eylemi haklı göstermek için teori üretilir.
günümüzde din faşizmidir.
Türk eğitim sisteminin temelini oluşturur.
Faşizmin türleri vardır: Dini faşizmde kız ve erkek aynı evde kalamaz; Irk faşizminde ise rahatça sevişebilirler (tabi eşler aynı ırktansa).

edit: görüşü desteklediğim için yazmadım. bence interracial sevişmeler normaldir.
bir ideoloji değildir.ruh hastalığı,kişilik bozukluğudur.bulaşıcı olabilir,tedavisi zordur ve gereklidir.
(bkz: Tek tip düşünce)
(bkz: aklın yolu birdir)
türkler yapınca olur genelde. ilginç. sevgi kelebekleri asla böyle bir şey yapmaz.
basite indirgeyecek olursak; insan devlet içindir anlayışıdır.
kürdistan paranoyasiyla sözlükte şu an görülen ideoloji..
bir komünist veya sosyalist için ırkçı olanlardır, üstün ırk kavramına inananlardır.