bugün

fazıl say'ın konuşurken sadece alt dudağını oynatan ağzıdır. çemçük ağız denen şey bu mu yoksa bu adam felç mi geçirmiş biri beni aydınlatırsa sevinirim.
kırılmaya, dağıtılmaya müsaittir.
yaşayan en büyük sanatçının ağzıdır. hiç kapanmasın.
çemçük denilenden değil küçükken hastalık geçirmiş yada doğuştan öyledir. hastalıktır yani.
ağzı kapansın. çalışacaksa parmakları çalışsın.
(bkz: hayko cepkinin gözleri)
noluyoruz sözlük? *
tahminen foseptik çukuru gibi kokmakta olan ağızdır.
çocukluğunda düzelmesi için bol bol fülüt antremani yapmış sonra avusturya lisesindenmi ne adamlar gelmiş bu elemanda kabiliyet var alalim bunu yedirelim içirelim büyünce ülkesi hakkında ileri geri konuştururuz şeklinde plan yaptıklari ağız.
az önce bi kanalda vardı bende bu adamı gördügüm de herkes gibi ilk aklıma gelenlerden biri bu agzında büyük bi sorun var ikinci olarakta dişleri çok fena çürük yani bu seviyede ki bi insan bunların düzelttirebilir ama neden ugraşmıyor diye düşündüm bende.
imansız olanları imana getirmeye yeterli sebepleri olan ağız.
(bkz: ) suphanallah

Bide badem bıyük bıraksa tam şakirt lan.
(bkz: tavşan dudak)
Dincilerin laf ettiği ağızdır. Ulan müslüman biri olsa allah yaratmış diye kimseye dalga geçirmezsiniz. gayet normal bir ağız aslında hafif değişik sanki ama dahada karizma kattığı kanısındayım.
bir çok insanın kürekle şuna bir vursam diyerek hayal ettiği ağızdır. hayır amk. para ver pul var, imkan var, ol bir estetik ameliyat sen de kurtul sevenlerin de. hayır sesin falan değişir diyerek operasyon yaptırmıyorsan senin ellerin konuşuyor be koca usta, ses ile senin alakan yok ki.

https://www.google.com.tr...6-haberi%252F%3B660%3B500

https://www.google.com.tr...1-62049%252F%3B1024%3B768
görsel

görsel

görsel

görsel

görüldüğü üzere gayet normal bir ağızdır.
Fazıl say'ın tırnağı olamayacak adamlar onun ağzıyla dalga geçiyor ya gidin kendinizi silkin.
nirvanaya ulaştığından kendisinin bile umursamadığı kendi ağzıdır.
kendisinin gayet kalenderlikle söz ettiği, bilge akıldan saygın sözler ileten ağızdır.
twitter'da kendi ağzı hakkında yazdıklarını okumak için buyurun: görsel
açıklama yapmış birde üzüldüm şimdi lanet olsun.
Insanları görüntüsü üzerinden yarğılamak çok adice.