bugün

nickaltının çoğunu populer gozukmek için kendi dolduran saygıdeğmez yazar.
Fenerbahçe de sular biraz olsun durulunca akepeyi yalamaya başlayan kişi.
görsel

karma sıfatını ölümsüzleştirmek istediğim yazar.
(#19994317)
(#19994216)
(#19994151)
(#19989888)

ne içirdiniz la buna?
kendisini uludağsözlüğün rasim ozan kütahyalısı ilan etmemiz gereken yazar.
ayrancının şahidi yoğurtçu.

badem editi: (bkz: ağlama melis)*
bilinçli olarak yalan haber paylaşmakta ve insanların doğru bilgi alma hakkını yemektedir. yediği kul haklarını düşünmesini ve elini vicdanına koyup yazarlığını sonlandırmasını umuyoruz.
kendine yakışanı yapmaktır. başlığı açanla arasında pek bir fark yoktur. (bkz: #20000425) *
http://galeri.uludagsozlu...ının-photoshoplu-çıkması/
(bkz: prim vermeyin şu *avuğa)
--spoiler--
kımız, kefir ve ayran gibi türk içeçekleri içen yazar.

siz gidin kürşatı şehit eden çinlilerin prinç rakısını için!
--spoiler--

yıl olmuş 2013 adamın kafa yapısına bak yavrucum sen nasıl bir hastalık geçirdin yav ? resimlerindende hasta oldugun belli zaten koca gun evde oturup uludağ sözlüktesin

eminim sen kadın programlarınıda izliyorsundur bir insan bu kadar antipatik olabilir millete hem mali müşavirim der 20 dakika sonra dedini unutup ben bankada memurum der

yavrucum şakamısın sen ? senin beyin nöronlarına kim tecavüz etti ?
güzel görseller ve ders verici bilgiler veren yazar. iyi yazmalar.
nereden troll yapacağını şaşırmış fikriyatsız!

çok değil 2 hafta önce ibo'cu partizanları ölümüne savunuyordu! Polise-askere kurşun atan Tkp/ml-tikko - mkp/hko gibi militanları yani...

Bugün farklı bir kulvarda. Nasıl bir çelişki lan bu. Biri açıklasın? birde aramızda psikoloji son sınıf öğrencisi varsa bu vatandaşı tez konusu yapsın. belki başkalarını hastalıktan falan kurtarabiliriz amunyim.

hakikaten kendini rezil ediyorsun.

şimdi yok mok der... ben en iyisi o entryleri ekleyeyim.

(#19741578)

(#19742765)

(#19777897)

teröriste şehit diyen bir kafa amk. şimdi yazdıklarına bak hele...
millete ergen diyip yuzundeki sivilceleri görmeyen işsiz.

beyin var ama nöron yok,araba var akü yok gibi birsey

unutmadan sen neydin hukuk müşavirimi ? banka memurumu ? baba parasıyla gezen işsizmi ? bu arada göbek ve kafa buyuklüne bittim normal bi insana benzemıyorsun.

(bkz: sinemaya tek giden ezik)
--spoiler--
lüleburgaz motor meslek lisesi öğrencilerini sıra dayağından geçiren saygın yazar.

adamlar hem liseli hem motor meslek hemde atarlı.*
--spoiler--

lüleburgaz ticaret meslek lisesinden mezun olmuş yazardır üstünede 2 yıllık muhasebe okumuştur sahte banka memurlarına duyurulur.

niye senın gibi yalnız ,kimsesiz , ezik insanlarla konusuyorum bende şaşırıyorum belki acıdımdandır o resmini görunce inan bana zekat veresim geldi.

Edit : eğer kusamıyorsanız,halinize şükür etmek istiyorsanız bana mesaj atın ,bunun resmini atayım rahatla kusun ve şükredin.
ayranın yanında maklubeyle kafa bulan ekstrem yazarlardan.

not: sen yazma kardeş.
beni takip eden tek yazardır.
--spoiler--
son kötü oylanan entryleri :
fatihintakendisi/#19996206
--spoiler--

fake hesaplarıyla hakkınında yazılanları seri eksileyen hobbit.
(bkz: ev erkeği)
--spoiler--
hayranları kendisini facebooktanda takip eden yazar.

bu kadar ilgi olmaz.*
beni taklit etmeyin bu arada aman deyim.
(fatihintakendisi, 09.06.2013 22:23)

--spoiler--

sözlüğün i.melih gökçek'i. kendini nimet sanan fasulye.

yalan editi: kendisi 21 kişiyi takip ediyor. tek bir tane bile takipçisi yok. kim n'yapsın ki takip edip de.
ama bu ilanından sonra takipçileri artabilir. takibe alın ya yazık. kırbaçsözlüymüş hem de. *
mahkemeye verildiği iddia edilen kankası jimmy tudeski'yi savunmak üzere ankara'dan yola çıkmış yazar.

direnfatih@direnjimmy
elimize son ulaşan görüntülere göre istanbul'a gelmekte olan avukat yazarımızın sevenleri 40 km lik bir konvoy ile yeşilköy'den çağlayan adliyesine kadar karşılama töreni hazırlamıştır.
adaşım yazar. ortak olan tek noktamız da bu sanırım. (#20056205)
kendi fake hesabıma bakmadan utanmadan, sıkılmadan aynı zamanda bir delili dahi olmadan beni aynı ithamla, suçlayan yazar. ~ http://galeri.uludagsozlu...%C5%9F-fake-hesap-451583/ ~
işin acı tarafı, yine hiçbir delili olmadan bu zatların türkiye' de birilerine göre değil de gerçekleri yazıyor olması. farklı görüşleri dinlemeyip kendince çaldığı 1-2 tanımla " özgürlük" ü yazılarında kullanmaları.
sizin özgünlük ve özgürlük anlayışınız buysa, sayın yazar; emin olunuz ki ben özgürlük yolunda yanlış ilerliyorum.
özgürlükçüler bence ikiye ayrılır sayın yazar:
özgürlüğü savunanlar.
özgürlüğü savunduğunu sananlar.
bilmeyerek, tarihini bile araştırmayarak, boş sözlerle savunmak bana göre değildir azizim. hakkında sayfalarca yazı yazabileceğim bir konudaki fikrimi, 2 satırımdan anlamanız ya benim dehama ya da sizin zeka seviyenize veya tahammülünüze delalet eder.
keşke, bu konudaki fikrimi sorup öyle girseydiniz entrynizi. üzücü bir durum sayın yazar, sizin adınıza üzücü...
" çamur at, izi kalsın."
rica ediyorum sayın yazar. bu cümleyi, kafa yapınız değişmeden ağzınıza almayın.
fake yazar olduğumu belirttiniz. ülkemin gerçeklerini yazan yazardan,
tüm sözlük halkının önünde iddianızı ispat etmenizi talep ediyorum.
benim gönlüm rahat. ancak, siz iddianızın altından kalkabilecek misiniz sayın yazar?
fatih' in ta kendisi olduğunu sananlar, daha önce fatih görmemişler sanırım. yazık...
iyi akşamlar sayın yazar, size de iyi akşamlar...
edit:
attığı iddiaların çürütülüp asılsız çıkması olayından sonra yenileriyle gelmiş yazardır. bunlar da fos karavana sam.
farkındalık eksikliği yaşadığımı düşünen yazar. şükür, eksikliğin farkındalığını yaşamıyorum.
izahta sorunum olduğunu düşünen yazar. iyi izah etmişim demek ki gelmiş edit yapmış.
yanlı olduğunu bildiğim yazar. yanında olduğu şeyin özgürlük olduğu konusunda şüpheliyim.
benim düşüncemi sormadan balıklama atlamıştır. kendisine ayar vermesi bekleniyor bu durumda.
iyi giydirdik yine. hazır şeker bayramı da yaklaşıyor. bayram kıyafetleri de aradan çıkmış oldu sayın yazar.
yazar. yazır. yazık.
(bkz: o göbek ne o göbek) fiziki olarak kafa yapısı en ve boy olarak merak ettiğim (bkz: troll) bu video onu çok iyi anlatıyor insan desem degil,seytan desem degıl,canavar canavar.

hanzo fılmınde bu arkadası çok iyi yorumlamışlar.

http://www.dailymotion.co...l_shortfilms#.UbrbX5w73rc
yazarlığın hakkını veren yazardır.
basuru geçip geçmediğini merak ettıgım yazar düşünün yav hem kilodan dolayı kadın gibi memesi var, hemde poposunda meme var babası çocuna sütyen yetiştiremıyordur.

bide lüleburgazı küçümsemeye kalkmazmı gelde gülme ulan trakya medeni insanların yeri senın gibi yobazlarda anca ankara gibi 2 metro hattı olan sözüm ona metropolde oturur

http://www.gercekportal.c...4/Ankara_metro_harita.png

melih gökçeki al sana vur seni al melih gökçeke vur tabi senı kaldırmak vinç yardımıyla olur malum (bkz: obezite)