bugün

fenerlileri amansızca ağlatan adam.

o halde ne diyoruz? (bkz: fener ağlama)
oh oh, bugünkü basın toplantısıyla yüreğime su serpmiş teknik adam allah razı olsun. schalke'yi bitiren ibne basına 'yaw he he' demiştir:

"Geçen gün bir şey okudum; başarı tamamen şans işidir. inanmazsanız başarısızlara sorun... Bugün özellikle Galatasaray taraftarlarına buradan sesleniyorum. Schalke 04 grubunda hiç yenilmemiş bir takım. Schalke 04'ü öyle bir hale getirdik ki Galatasaray yarın çıkacak, hayatında hiç oynamadığı kadar kolay bir maç oynayacak... Bu bize yapılan bir iyilik değil, bu bize yapılan bir kötülük. Doğrusu bu değil çünkü. Belki de son yıllardaki en zor maçımızı oynayacağız. '7-8 eksiklikleri var' deniyor. Bir türlü biz bunları bulamıyoruz. Hayatımız teknik analizlerle geçiyor. Bu 7-8 eksiği hiç bulamadık."

(#18641209)
(#18687828)
şalkenin eksikleri var lafına fazla takılmış ve bizim de eksiklerimiz var demiş kişi. saydığı isimler ise ufa, baroş ve elmander.
ufa sezon öncesi sakatlandı ve cris i aldın. ayrıca devre arasında defansa adam aldrmadın.
baroşu bitiren aykut kocaman.
elmander varken umut, burak, drogba hata snayder i alan da şenol güneş.

şark kurnazı seni.
yarın akşam müthiş bir akşam olacak.. bunu hissediyorum, şimdiden heyecanlıyım..

şimdiden her şey için, teşekkürler fatih hoca..

(bkz: grande terim)
Akşam galatasaray ın galip gelmesi halinde kasıla kasıla şovunu yapacak film artisti.
her ne olursa olsun başımızdan hiç ayrılmaması gerekir. ömür boyu kontrat imzalayın imparatorla.

(bkz: imparator fatih terim)
sanırım kendisini seven ender fenerbahçelilerden biriyim. bu kadar iyi bir galatasaray kadrosunda fatih terim'den başkası düşünülemez. iyi oyunculardan kurulu kadroyu en iyi şekilde kullanabilecek teknik direktördür fatih terim.
bugün tarih yazacak adam tarihe nottur bu.
galatasaray'ın metin oktay ile beraber en büyük bir kaç efsanesinden biridir

yarın kaybetse de, sezon sonu takımı şampiyon yapamayıp ayrılsa da bu gerçek değişmez, değişmeyecektir

allah kerim, fatih terim diyorum ve susuyorum..
Takimin kondisyonerini yardimcisi zanneden kekolar mi dersin, basin aciklamasini ilgisiz alakasiz konulara yoranlari mi...

Valla cok fazlasin hocam su memlekete. Aykut kocaman, ersun yanal falan neyimize yetmiyordu?

Artik basarili olma hocam, insanlarin kabusu olma. Bak 20 senelik hocalik hayatinin, bunca basarinin, alninin teriyle kazandigin kupanin, turk futboluna armagan ettigin genclerin aksine hala yardimcilari olmasa bi hicti denecek ulkede calisiyorsun...

Yakismiyor hocam, bunca sabi subyanin hayallerini yikiyorsun. Hep daha fazlasini basariyorsun, hep zirvedesin.

Yapma artik, yazik gunah bunca zavalliya.
bugün galatasaray sabri'nin hatası dolayısıyla gol yerse bunun vebalini nasıl ödeyecek çok merek ediyorum.

çıkar yine, hata benim hatam kimseye hesap vermek zorunda değilim triplerine girer garanti. ybsg!
ingilizce anlayabilen ama konuşması sakıncalı olan, türkiye ve galatasarayla özdeşleşmiş teknik direktör. (bkz: imparator)
milli takımın ba$ındayken çok sövmü$tüm ama her geçen gün görüyorum ki adam oyuncu deği$iklerini o kadar güzel yapıyor ki, saygı duydum.
futbol bilgisi aktörlük yeteneğinin gölgesinde kalan bir teknik adamdır.
mimiklerine hayran olunası insandır.
2000 ruhunu tekrardan getirmek için galatasarayın başına geldiğini düşünenlerdendim. ancak bir yerde hatalar var. takım üstüne koya koya gitmiyor. geçen seneki elmander melo selçuk iskeletini bozdun. kimler için bozdun peki? sneijder, umut, burak, ambrabat, gibiler için. sen takımı gençleştirmek isterken takım yaşlandı.
sonuç; takımı yaşlandırdın. geçen seneki oyuncuları küstürdün. organizasyonun yok. belirli bir şablonun yok. olmadı sinyor terim olmadı.
bu ülkenin yetiştirdiği en önemli sportif değerlerden biri olduğunu düşündüğüm ama bugün yaptıklarına anlam veremediğim teknik adam. Bu maçta galatasarayın orta sahada topa sahip olamadığını ve oyun kuramadığını görmek için üst düzey futbol bilgisine gerek bile yok iken, fatih terimin sneijder i oyundan alıp sürekli çizgide bekleyen amrabatı oyuna alması sonra da hamiti çıkarıp sabriyi öne çekmesi gerçekten yapılabilecek en saçma değişikliklerdi.
yönetimden ikinci büyük kazığı yemiş hocamız. cluj maçından sonra şimdi de bu maç. şu zemini bu hale getiren kim varsa ve ne kadar sövse azdır kendisi

amk zannedersin kasıtlı yapılıyor yahu hööh be..
galatasarayı drogba,snaijder yokken daha iyi yönetiyordu bu sıra kafsı karışık oyuncularda hırs yok sabri aldını vuruyor kaleye nedir bu sabri aşığın fatih hoca ??
schalke maçından önceki basın toplantısında final hayalleri kuran teknik direktör.
hocam yapmak istediklerini sezon başı hazırlık kampına saklayıp eldeki kadroyla en ideal dizilişi sahaya sürse bence daha iyi olur. bunları düşünmüyor diye söylemiyorum. zaten söylesek de bi boka yaramaz. biz söyledik diye oynatacak değil. eminim ki daha ofansif, herkesin ait olduğu mevkide oynadığı bir onbir vardır kafasında. ama bana oynatmak için biraz daha cesur olması gerekiyormuş gibi geliyor.
Schalke 04 Maçı Sonrası Yaptığı Açıklama

http://www.youtube.com/watch?v=Oo-fPOgH2Ic
kasılmak ve gizli aktörlük yapmak için yaratılmış teknik direktör.
kendi oyuncusuna ağız dolusu söven teknik direktör . *
(bkz: 20 şubat 2013 galatasaray schalke 04 maçı)
vay amına koyim salladıkça sallıyoruz ya.

en başta drogba-sneijder-burak (bu halleriyle) bir arada oynamaz. 2 kere 2 dört. ama naptı hoca? oynattı. oynatır aga. sabaha kadar oynatsın eyvallah. bu adam zaten sıra dışı olduğu için uefayı aldık biz. senin benim gibi 2 kere 2'nin peşine düşse, biz hala avrupa takımına gol attıktan sonra "eyvaaah gol attık bunlar şimdi daha fena saldırıp bizi sikerler" mantalitesinde olurduk. bak sadece galatasaraydan da bahsetmiyorum.

bana göre de yanlış tercih bu 3'lü. ama 2. golu ataydık gol yemeden o zaman "işte cesaret, işte taktik, tarih sadece cesurları yazar" geyiği dönüyordu her yerde. eee gol kaçtı, saçma sapan bi gol yendi, ki ilk yarı 1-0 bitseydi yine farklı şeyler konuşuluyordu.

diğer eleştirilen konular;

- hamit oynar aga. topsuz oyundaki yaptıklarını görmeyenler, ondan her maç gol ya da asist bekleyenler hamite sallaya dursun, sen şampiyonlar liginde çeyrek finalin kapısındaysan, o tahtaya ilk önce hamiti yazarsın.

- eboue değil sabriyi oynatmış. eee? eboue sakatlıktan yeni çıkmış artı sabri şöyle böyle ama çabuk bi adam. birebirde kanadı bir kez hariç hep iyi savundu. doğru tercih.

- umutu oyuna almış neden almış? 3lü forvete kim pas atacakmış? dakka 80i geçmiş. dikersin 3 tane uzunu şişirirsin. bam güm değil umuta ya da drogbaya doğru şişir onlar indirir zaten. oyunu rakip sahaya yıkarsın. en basit futbol ezberi. takım onu bile yapamadı. bir de artık şampiyonlar ligi seviyesinden bahsediyorsun. o oyuncular oyuncu değişikliğinden mesajı alacak aga. hee bunu bunu düşünüyor hoca diyecek. ama yok arkadaş.

fatih terim eleştirilmez mi? tabi ki eleştirilir allah mı lan bu! ama sallamak farklı şey, eleştirmek farklı şey.

daha önce de yazdım. ordu maçını kazanırız diyemiyorum ama şalkeyi geçicez. hatta onla da kalmıcaz. izleyin.

(#18741304)