bugün

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Doğan ın köşe yazısından alıntıdır.

9 Eylül, önceki gün. Saat 17.54. Levent Spor Yazarları Derneği. Bir grup arkadaş sohbet ediyor. Aralarında Osman Tamburacı da var. Tamburacı derneğe gelmeden önce Sky tv;de Türkiye-Belçika milli maçına ilişkin görüşlerini anlatıyor. Dernekte arkadaş grubu sağdan soldan söz ederken, koyu sohbet sırasında Osman Tamburacı;nın cep telefonu çalıyor. Tamburacı telefon açıyor, arayan Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim.

Konuşmaya başladığı anda sinirleri gerilen Tamburacı, telefon konuşmasını bir arkadaşına dinletmeye başlıyor.

Terim: "Yahu Osman, biraz önce Sky TV;de konuşmuşsun, bana söylediler. Ben ne demişim? Gündem değiştiriyormuşum, öyle demişsin. Ulan bu ne biçim konuşma?"

Tamburacı bu üslup karşısında şaşırıyor, nezaket içinde:

"Hocam, beni hep böyle zamanlarda arıyorsun, bir kere de, nasılsın, diye arasana."

Terim;de fren tutmuyor: "Ulan ben senin bıyığını s...."

Tamburacı yerinde fırlıyor, "Sen ne biçim konuşuyorsun" derken, sinirden zangır zangır titriyor. Milli Takım Teknik Direktörü kendini kaybediyor:

"Ulan ben senin, ananı, avradını s....".

Tamburacı, "Doğru konuş, konuşmasını öğren" diye bağırırken, Fatih Terim galiz küfürlerini sıralamayı sürdürüyor.

Bu duruma en az yedi-sekiz kişi tanık. Biri de, zaten dinliyor. Telefon kapanıyor. Osman Tamburacı derhal avukatını arıyor. Fatih Terim'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Telefon kayıtlarıyla birlikte.

Kızgın edit:yahuu arkdasım burda ne yorum ne de kısısel fıkrı empoze etme cabası var ne dıye eksıledınız bır degıl ıkı degıl anlamadım.

(bkz: citroen)
(bkz: senin ben o bıyıklarını cımbızla yolarım)
konusma soyle gerceklesmistir
- benim adim fatih terim, elestireni s.kerim.
- benim adim osman tamburaci, g.tune girsin sedir agaci

(bkz: bunu yazan tosun)
(bkz: bıyık fetisizmi)
(bkz: cemil ipekci osman tamburaci benzerligi)
- alo.
+ kimle görüşüyorum.
- ben osman tamburacı siz kimi aramıştınız?
+ ben osman tanburacı'yı aramıştım ve ona küfürler hazırlamıştım. pardon yanlış oldu. kapatın siz.
aklı kendine gelen cazip tekliflerde olan terimin milli takımı bırakmak için sağa sola saldırma girişimidir. not gs'liyim