bugün

sanica boru elazığspor maçında görülen durumdur.

http://s14.directupload.n...mages/121124/ptm32no8.swf
"emre emre aferin çok iyi yaptın amına kodumun piçi, püü taksiratını sikeyim" şeklindeki küfürdür. çok iyi dudak okurum.
http://inciswf.com/terimkufur.swf
tipik fatih terim davranışıdır. gerçi taraftarına göre panaltı kurtaran melo şimdiden peygamber ilan edilmiştir, fatih terimin makamını siz tahmin edin artık. şu adamı şu hareketinden dolayı savunan zihniyeti sikerler.
tam olarak " emre aferin çok iyi yaptın allah belanı versin amına kodumun piçi " demektedir.
emre'nin babasının kim olduğunun belli olmadığını belirtmiştir. yakışmamıştır o ayrı.
hanginiz etmiyorsunuz ki gelip burada entellik taslıyorsunuz. ben küfür etmesini savunmuyorum ama sahadaki çimden tut reklam tabelalarına kadar her şeyi siken adamların bunu yadırgaması ilginç.
küfür etmiş mi bilmem çünkü dudak okuma yeteneğim yok ama ettiyse hocanın Emre'nin ailesinin yüzüne nasıl bakacağını merak ettiğim durum. Çok kötü. Görüntülere defalarca baktım. hareketleri tam küfür edermiş gibi ama ne dediğini dudaklarını okumaya çalışsam da anlayamadım.

edit: o değil de bazı amına koyduğumun piçlerine dert olmuş küfür. Saldıracak yer bulamadılar buna taktılar. fatih terim sizin amınıza koysun piçler.
söz konusu fatih terimse yadırgatmayan durumdur.
fatih terimin bir bildiği vardır.
öğretmeninizin size küfretmesiyle aynıdır, terimin emrenin hocası oldugunu düşünürsek. Öğretmeniniz size küfretse o derse calısmak istermisiniz ? peki emrenin yerinden olsanız o küfürden sonra daha mı fazla cabalıcaksınız.
tam olarak anlaşılamayan küfür. son kelimesi anlaşılıyo gerçi ama arada söylediği bişeyler var, el işareti var, orda ne dediğini merak ettim be sözlük.
emre aferin ne iyi yaptın , avradını s.tiğimin p.çi şeklinde olabilir.
aynısını senin anana bacına yapsalar hoşuna gidermi

liseli medyanın bahsetmedigi küfür.
baba oğul arasında olur öyle şeyler. bize ne, kime ne.
maç esnasında sinirler gerilebilir fatih terimin de küfür etmesi gerekmezdi ama ağzından çıkmış bir kere.
fatih terim'in yaptığı yanlıştır; ancak hangimiz sinirlenince susabiliyoruz diye de insanı düşündürtmesi gereken durumdur. **
demek ki fatih terim bir amk okurudur.Emre Çolak eğer buna içerlemedi ise diyecek pek bir şey yok.Ama içerledi ise onbinleri Emre çolak adına uzaktan yakından fatih terime mukabele etmeye çağırıyorum.
bazı fenerbahçelilerin zoruna gitmiş hadise. alıştılar tabii kendilerine koyulmasına.

ağlayadurun. *
futbol erkek oyunudur erkek gibi oynanır, erkek gibi yeri gelince sövülür yeri gelince taşakları öpülür.
yaptığı doğru değildir ancak anlık durum belirtisidir. aykut kocaman gibi ruhsuz durmasından iyidir.
yanlış anlaşılmıştır.

aslında bir italyanca atasözü söylemiştir o an.

" am innakoy domme picci"

anlamı : "ne kadar sallarsan salla donunda kalır son damla"

yani burada emre'ye sevgili oğlum, sallama topu uzağa, yakına oyna mealinde mesaj vermektedir.
zamanında emre belözoğlu nu da dövmedi mi fatih terim. daha sonra avrupa ya gitmedi mi. sonra fener e gelince kral yapmadılar mı ? fatih terim bu ülkenin yetiştirdiği en büyük teknik direktör olmadı mı ? avrupa da takım çalıştırmadı mı ? bunu böyle yapıyorsa, şu sözü de söyler kendisi.

Yine söylüyorum: kazanacaksınız... kazanmak için uğraşacaksınız. Ama netice ne olursa olsun, siz benim gönlümde hep kazandınız, hep şampiyonsunuz ve öyle kalacaksınız. Allah yardımcınız olsun."
biz türkler bazen sopadan anlıyoruz galiba hoca'da istediğini veriyo adamların ne var bunda.
bu gerçekten de kabul edilebilir bir durum değildir..

sen ki basın toplantılarında ''bana böyle soru soramazsınız'' de, ondan sonra 20 yaşında ki genç bir futbolcuya hata yaptı diye ''amına koduğumun piçi'' de..

içinde biraz insanlık olan bir galatasaray taraftarı bile fatih terimden nefret edecektir..

bu küfürden sonra emre çolak'ın fatih terim gibi bir insan müsveddesine saygı duyması nasıl beklenebilir..

kendine yapılmasından hoşlanmadığın bir şeyi, bir başkasına yapmayacaksın arkadaşım..

emre çolak an itibariyle fatih terime ''amına koduğumun piçi sensin'' deme hakkına sahiptir..

sen kimsin be adam, emre çolağın ailesine küfür edebiliyorsun, kimsin?

not : efendi olmak gerekirsporluyum, emre çolaksporluyum..
olayın baş aktörü fatih terim olunca şaşırtmamıştır.