bugün

entry'ler (195)

serdar sabuncu

3.ligde sürünen Altay'ın saha içinde barikat ördüren saha dışında kuyu kazan hocası.

yazarların kendilerini tanımladığı kelimeler

boktan biri.

400 gr nutella nın 9 tl olması

Bir gün Bim de peripella tanıtan kız peripella ikram edip denemek ister misiniz dediğinde kasıntı kasıntı yok ben nutellacıyım demiştim de kız ısrar edince tadına bakmıştım. SonuÇ; artık peripellacıyım.

hdp ve pkk nın yahudi köpeği olması

ihtimal dahilindedir. gülen cemaatinin 7 haziran seÇimlerinde hdp ye aÇık- gizli destek vermesi bu ihtimali kuvvetlendirmiştir.

kürtlere ingiliz demek

Şovenliğin yansımasıdır.

vefa bardakçı

Şimdi onun hakkında buıraya bazı şeyler yazabilirim. Bunu okuyan bazıları da bu eleştirilere bakıp " demek ki iyi bir adammış" diyebilir. Öyle çok mal var çünkü. Ben yine de lafımı sakınmayayım: düşük kaliteli bir insandır. Koltuğunu kaybedeceğini bilse voleybol bile oynanaz. O kadar yani.

abdürrahim şenocak

Görüyorsunuz onları benden başka ipleyen yok!´

abdürrahim şenocak

Biz nerede hata yaptık Ali Musa!

cafer sarılı

Çınarcıkın yeni kaymakamı. Böylece Çınarcık da yılın öğretmeni belli olmuştur. Saygıdeğer eşi tabii ki.

abdürrahim şenocak

Izmir memursen temsilcisi. Cuma vakti olunca haşmetlu Başkan'ın ayağının altına takunya vazifesi gören abdest terlikleri sekreter bayan tarafından konur. Bir de bunun o Çok heveslendiği milletvekili olduğunu düşünün . Allah muhafaza...

metrobüste kürtçe konuşan kürt

Eğer bir kürt metrobüste KürtÇe konuşuyorsa Otobüste de konuşmalıdır. O bence hiÇ sevimli olmayan dillerini özgürce her mekanda konuşabilmelidir . Bazı Sığırlar rahatsız olsa da konuşmalıdır.

sneijder in gözüne sokulan el

Cüneyt Çakır ın aslında iyi hakem olmadığını tüm gözlere sokan olaydır.

hadise dünyanın en güzel kadınıdır

Iddia Çok iddialı. Ama bu iddia hakkında bu kadar Çok entry girilmesi Hadisenin ne kadar Hadise kadın olduğunu gösteriyor.

fethullah gülen

160 ülkede örgütlenmesi-başka harici destekler de olsa- ne denli başarı ise ki başarıdır . 180 ülkede aranacak olması o denli başarısızlıktır. Ama şakirtlerinin büyük Bölümüne göre o sıÇmamakta biriktirmektedir.

türkçe ile felsefe yapılamaz ın osmanlıcası

Lisan-ı Etrak-ı ile felasife namümkün!

1

Beni eksileyen millet okuyucuları ; Hocanzın tahşiye vaazını , zaman ın tahşiye yazılarını saman tv nin tahşiye dizilerini ve paralel savcıların icraatlarını da eksileyin. Bunlar gayretullaha ! dokunmaz mı söyleyin!

serhat güller

Altay ın yeni hocası. Ilk izlenim genÇleri değil papazları tuttuğu şeklinde olup zaman her şeyi gösterecektir.

cahit koytak

Daha güçlü bir şair düşünemiyorum.gazze risalesi kitabındaki Józef e mektup şiiriyle Şiirin hasını yazmıştır.

1

Ensest arzusu ile idiotluk arasında ciddi korelasyonlar olduğu hem hayvanat alemi izlenimleri hem de bilimsel GerÇeklerle kanıtlanmıştır.

gölmarmara

Eşi ilÇede yılın öğretmeni! seÇilen Çeşme eski kaymakamının görev yaptığı özal icadı ilÇe.