bugün

muhabbeti tatlı yazar.. daha çok zirve'nin taksim ayağında muhabbetine ortak oldum.. ayrıca şiirleri harika. tez zamanda çaylaklıktan kurtulur inşallah. tanıştığıma memnun oldum.
yazamayan yazar. tanıştığıma memnun olmadım zaten tanıyordum yazarı. her daim kardeşim olacak yazar. alkolü bıraksa kurban keseceğim yazar..
kelimelerle ifade edemeyeceğim biri.. umuyorum hayattan en azından hak ettiğini alır, her zaman destekcisi olmaya hazır olduğum insan.
no promise ile birlikte biraz geyik , biraz siyasi biraz da ilginç konuşmanın katılımcısı. aslında çok iyi birisi diyeceğim ama yazmak istemiyorum kızacağına eminim.*****
efenim öncelikle geçmiş olsun yazarı, sonra sırasıyla uykusunu alsın, alkolü bıraksın, öyle dalıp dalıp gitmesin, bişeye ihtiyacı olursa çekinmesin, kendisine çok iyi baksın (en azından baksın da yanlış yolda olduğunu görsün ve gene alkolu bıraksın!) son olarak Allah'a emanet olsun yazarı...
evet evet kardesim dün yine zirvede idi. gördüm mutlu oldum dedim ya işte o insan grubuna mensuptur kendileri. bir ara baktım yuzune atkı sarmış uyuyor. bir ara yanyana geldik arada freedean vardi sanırım. sonra hangi ara bilmiyorum taksimde gördüm. gene mi içmiş. üzüldüm.
dün yapılan zirvenin taksim'e akıyoruz ayağında beraber içmekten tadına varamadığım yazarı. buradan da sigarayı azaltmasını vurguluyorum.** o kadar çok içiyor ki artık yakında o da gider.*
artık çaylaklıktan kurtulmuş, zirvede tanışma fırsatına eriştiğim, hoş sohbet yazar..ankaraya da bekleriz efendim..
çaylaklıktan kurtulmuş yazardır. tekrar hoş gelmiştir.
anaa. ayın sekizi de ne cabuk gelmiş. kardesim simdi daha iyi. catır catır yazasın.

(bkz: kizgin kumlardan serin sulara atlamak)
aynı yolda yürüdüğümüzü fark ettiğim insan, bak benim içinde bugün bitmez oldu, git gide derinleştikçe acıtmaya başladı.
duygusal siirlerin altinda nickine bol bol rastladigim yazar. tabi bi de adettendir; tanimam etmem o ayri. *
mehmet çınarlı, oktay akbal gibi * yazarların tüm eserlerini ukte vermiş yazardır, azimle dolduracağım...*
bir insan bu kadar kendini güzel ifade edemez başkasını bu kadar güzel anlatamaz. klavyene kuvvet yazarı. sözlüğün şairsel yazarı. her sözlüğe gerekli kişisi.
çabuk taktik kapan yazar . * *
mefta olmaya istekli bi yazar.*
ukte bolumune girdiğinizde framedeki 3 ukteden biri bu adamındır. * *
(bkz: uktedör) * *
ben ne kadar hızlı ukte doldurursam o da o kadar hızlı ukte verecek gibi görünen yazar. etme abi, yapma, azalsın yahu şu ukteler. *
3000. entrysini kutladığım yazar. nice 3000'lere.
uludağ sözlük dizisinde ayyaş suphi'yi canlandıran yazar.
kardeslerin önde gideni ve flama tutanı. yüregimi emanet ederim icabında o kadar severim. ah bir de çok içmese. o kadar olur diyor, geciyorum bu bahsi.

(bkz: kadı kızı kriterleri)
yanıyor ama söndüren yok yazarı.. söndüremeyenLer utansın..
şair ve şiir kavramları üzerinde derin derin düşünmesi gerektiğine inandığım yazar...
uktelerini doldurduğum iyi-ukteci yazar.
Yazılanların şiir olarak adlandırılmasının tek sebebsi sanırım sair uuserlardan siirler başlığının altına girilmiş olmasıdır* yoksa kendime şair gibi bir sıfatı takamam ve ya ortada ben güzel şiir yazıyorum diye dolaşamam. yazdıklarıma gelecek olursak onlar iyi/kötü, anlamlı/anlamsız, kafiyeli ya da değil, güzel ya da boktan ama benim içimden geçen, bir nevi kusma, iç rahatlatma olan şeylerdir. beğenip beğenmemek kişileri bağlayan bir durumdur. sol frame benim bir başlık altına girdiğim 10-15 entry ile kirleniyorsa yazmayız olur biter.*

iyi ya da değil, benim kusmalarımdır onlar. midesi kaldırmayan bakmasın...
güncel Önemli Başlıklar